Galeria Rzeszów: Poziom +1 Lok 206B
al. Piłsudskiego 44, Rzeszów
ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ
tel. 17 777 18 55

Rytuały Kerastase

Rytuałky kerastaseOferujemy Państwu cały szereg zabiegów pielęgnacyjnych Kérastase, zwanych rytuałami. Ta nazwa określa, że jest to połączenie najwyższej jakości kosmetyków stworzonych w nowoczesnych laboratoriach ze specjalistycznym masażem umożliwiającym właściwą formę ich aplikacji oraz atmosferą, w której dokonywany jest zabieg. Nie jest tutaj naszym celem przedstawienie wszystkich rodzajów rytuałów bowiem ich odmian jest zbyt wiele, a dobór wymaga szerokiej i specjalistycznej wiedzy oraz długotrwałej praktyki.

 

Podstawowym elementem wyboru rytuału i jego odmiany jest oczywiście ocena rodzaju i stanu włosów oraz skóry głowy; to może poprawnie wykonać jedynie wykwalifikowany konsultant Kérastase, który określi nie tylko stan włosów i skóry głowy, ale również przyczyny ewentualnych problemów i najlepszą metodę pielęgnacji. Drugim elementem jest szczegółowy dobór składników rytuału, a także czas trwania i metoda aplikacji.

 

Rytuały Kérastase to kompletny zestaw środków przeznaczonych nie tylko do odbudowy ich struktury, ale także – a raczej przede wszystkim – do odbudowy ich kształtu, lekkości, połysku, energii, miękkości i elegancji; po prostu ich niepowtarzalnego kształtu i indywidualnego piękna.

logofoot

hr

al. Piłsudskiego 44, 35-001 Rzeszów
Galeria Rzeszów, Poziom +1 lok. 206B
tel. 17 777 18 55
e-mail: kontakt@instytuttwojstyl.pl

hr

Godziny Otwarcia:
pon. – pt. 10.00 – 21.00
sobota 10.00 – 21.00
niedziela 10.00 – 20.00

trasa

Imię i nazwisko (wymagane):

Adres email (wymagane):

Numer telefonu:

Temat:

Treść wiadomości:

Przepisz Kod:
captcha