Galeria Rzeszów: Poziom +1 Lok 206B
al. Piłsudskiego 44, Rzeszów
ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ
tel. 17 777 18 55

Jacuzzi

JacuziJacuzzi to luksus, na który pozwolić sobie może każdy.

 

Właściwości relaksujące jacuzzi wiążą się przede wszystkim z ciepłą wodą, która działa relaksująco, rozluźnia nasze ciało. Hydromasaż stosuje się nie tylko jako relaks. W ten sposób leczy się kontuzje sportowe, ale też uszkodzenia mięśni, ścięgien i więzadeł oraz ból dolnych partii pleców, wiele innych dolegliwości jak artretyzm, napięciowe bóle głowy, bezsenność, choroby takie jak choroba Crohna czy fibromialgia. Kobiety w ciąży, które skarżą się na ból pleców i nóg mogą również bardzo skorzystać na hydromasażu. Ten typ kąpieli poprawia krążenie krwi.

 

Oddziaływanie na cały organizm.

Każdy korzystający z tego typu usług nie ma wątpliwości, co do skuteczności działania i zbawiennego oddziaływania na cały organizm.

 

Samo przebywanie w wodzie jest polecane przez specjalistów na całym świecie. Jeśli jest połączone z ćwiczeniami niesie ze sobą dużo korzyści. Ale jeśli ktoś chce jedynie odprężyć się po ciężkim dniu pracy, wystarczy odwiedzić jacuzzi. Strumienie wody kierowane na poszczególne partie mięśni rozluźniają i polepszają krążenie. Organizm zaczyna pracować regularnie, komórki są lepiej ukrwione, wyrównuje się ciśnienie krwi. Dzięki temu zyskuje ogólna kondycja ciała.

 

Odwiedzanie jacuzzi w określonych odstępach czasu pozwala na stałe zachowanie dobrego samopoczucia. Kąpiel w jacuzzi minimalnie podnosi ciepłotę ciała i (podobnie jak chłód) przyśpiesza przemianę materii. Na tym jednak nie koniec zalet. Pęcherzyki powietrza tłoczone pod dużym ciśnieniem przez dmuchawy gwarantują skuteczny hydromasaż, który relaksuje i poprawia ukrwienie skóry.

 

Korzystając z jacuzzi warto pamiętać by kąpiel nie trwała dłużej niż 10-15 minut. Gorąca woda może nadmiernie przesuszyć skórę czy obciążyć układ krążenia.

 

Jacuzzi jest wskazane jeśli masz:

 

  • cellulit lub niewielką nadwagę;
  • bóle pourazowe, bo np. niedawno zwichnąłeś kostkę, albo złamałeś rękę;
  • zapalenie stawów lub przewlekłe bóle reumatyczne;
  • ochotę oczyścić organizm z toksyn.

 

Zalety kąpieli w jacuzzi:

 

  • masaż ciała, dzięki któremu uwalnianie są endorfiny – związki, które są naturalnymi środkami przeciwbólowymi i dodającymi energii;
  • rozluźnienie mięśni, co przynosi ulgę dla kręgosłupa;
  • niezastąpione uczucie lekkości i relaksu;
  • poprawa krążenia krwi.

logofoot

hr

al. Piłsudskiego 44, 35-001 Rzeszów
Galeria Rzeszów, Poziom +1 lok. 206B
tel. 17 777 18 55
e-mail: kontakt@instytuttwojstyl.pl

hr

Godziny Otwarcia:
pon. – pt. 10.00 – 21.00
sobota 10.00 – 21.00
niedziela 10.00 – 20.00

trasa

Imię i nazwisko (wymagane):

Adres email (wymagane):

Numer telefonu:

Temat:

Treść wiadomości:

Przepisz Kod:
captcha