Galeria Rzeszów: Poziom +1 Lok 206B
al. Piłsudskiego 44, Rzeszów
ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ
tel. 17 777 18 55

Masaż Ciepłym Miodem

masaż miodem c2Ciepły miód wykorzystany w tym zabiegu doskonale obniża napięcie mięśniowe, a dzięki swoim właściwościom detoksykacyjnym usuwa sole i toksyny nagromadzone w organizmie, dodatkowo  otwiera pory, dotlenia i relaksuje. Skóra po takim masażu jest gładka i zregenerowana. Masaż miodem jest jedynym rodzajem masażu wyciągającym nagromadzone w organizmie toksyny przez skórę- zawdzięczamy to ściągającej toksyny właściwości miodu. Masaż miodem oczyszcza lepiej jak sauna czy peeling.

 

Przywraca harmonię między duchem a ciałem.

 

Według ludowej medycyny tybetańskiej i mongolskiej masaż miodem „rozsyła” energię po całym ciele, masuje się bowiem głównie drogi, którymi ona przepływa. Masaż odblokowuje w ten sposób czakry i kanały energetyczne. Następuje przywrócenie równowagi między Jin i Jang. Zostają ustabilizowane i wyciszone emocje, umysł się rozjaśnia, wraca chęć do działania.

 

Usuwa blokady z okolic pleców.

 

W plecach zbierają się wszystkie napięcia fizyczne, mentalne i emocjonalne – są one niby arena, na której stają do walki problemy i konflikty, z jakimi się borykamy. Masaż miodem usuwa napięcia mięśniowe, a z nimi konflikty duchowe – jak twierdzą terapeuci – uzdrawiając cały organizm.

logofoot

hr

al. Piłsudskiego 44, 35-001 Rzeszów
Galeria Rzeszów, Poziom +1 lok. 206B
tel. 17 777 18 55
e-mail: kontakt@instytuttwojstyl.pl

hr

Godziny Otwarcia:
pon. – pt. 10.00 – 21.00
sobota 10.00 – 21.00
niedziela 10.00 – 20.00

trasa

Imię i nazwisko (wymagane):

Adres email (wymagane):

Numer telefonu:

Temat:

Treść wiadomości:

Przepisz Kod:
captcha