Galeria Rzeszów: Poziom +1 Lok 206B
al. Piłsudskiego 44, Rzeszów
ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ
tel. 17 777 18 55

AQUAPURE

 

 

INTELIGENTNY SYSTEM PIELĘGNACJI TWARZY AQUAPURE

Wyraźnie młodsza, świetlista skóra już po jednym zabiegu? Tak, to możliwe. Zabieg AQUAPURE łączy w sobie elementy oczyszczania, odświeżenia skóry, odżywiania i odmładzania. Jest to nieinwazyjny zabieg – hydropeeling próżniowy z aplikacją odżywczych koktajli i substancji dobroczynnych dla skóry. Jednocześnie w trakcie zabiegu usuwany jest nadmiar sebum, zanieczyszczenia skóry i martwy naskórek.

Któż z nas nie marzy o zachowaniu młodego, zdrowego wyglądu przez jak najdłuższy czas? Jednakże proces starzenia się dotyka każdego człowieka. Jego rezultatem jest powstawanie zmarszczek.

 

Czas rozpoczęcia i tempo przebiegu starzenia się skóry jest różna i zależy od wielu czynników. Należą do nich czynniki niemodyfikowalne, które obejmują predyspozycje rodzinne i genetyczne. Dużo liczniejszą grupę stanowią uwarunkowania, na które mamy wpływ.

 

Należą do nich między innymi środowisko życia i pracy (narażenie na przykład na chemikalia czy zanieczyszczenia powodują przyspieszenie rozpoczęcia i przebiegu starzenia się skóry i powstawania zmarszczek). Ponadto często towarzyszą nam różnego rodzaju defekty i niedoskonałości skórne wpływające na wygląd, a niejednokrotnie często na poczucie własnej atrakcyjności i wartości.

 

Na szczęście współczesna medycyna estetyczna oferuje możliwości przeciwdziałaniu powyższym procesom a przynajmniej eliminowaniu bądź zmniejszaniu ich efektów.

 

Czym jest i jak działa Aquapure?

Aquapure jest innowacyjnym urządzeniem wykorzystującym inteligentny system pielęgnacji twarzy. Podstawą jego działania jest metoda hydropeelingu próżniowego, łącząca w sobie wielopłaszczyznowy mechanizm działania, którego efektem jest odmłodzenie i oczyszczenie skóry.

 

Jego unikalność wynika ze współdziałania łagodnej (wodnej) mikrodermoabrazji, zastosowania substancji aktywnych zawierających między innymi przeciwutleniacze czy kwas hialuronowy, a także próżni.

 

Jest to zabieg, który wykonujemy przez cały rok, także latem. Hydrodermoabrazja polega na oczyszczaniu cery wodą, a więc nie ma uszkodzenia naskórka, dzięki czemu, na drugi dzień po zabiegu możemy się opalać. W dniu zabiegu skóra może być lekko podrażniona, więc lepiej unikajmy słońca.

 

Preparaty, które wykorzystujemy podczas zabiegu są najwyższej jakości. Zawierają one starannie dobrane składniki oraz wyciągi z roślin, takie jak ekstrakty z miodu, wąkrota azjatyckiego, peptydy, kwas hialuronowy, papainę czy owies zwyczajny.

 

Dzięki wielofunkcyjności działania, zabieg Aquapure powoduje złuszczenie z powierzchni skóry martwych komórek naskórka, a także eliminację różnego rodzaju zanieczyszczeń. Ponadto substancje aktywne wykorzystywane w zabiegu Aquapure powodują nawilżenie, oczyszczenie i odżywienie skóry, a także wykazują działanie liftingujące.

 

Urządzenie Aquapure posiada cztery specjalne głowice zabiegowe:

Aquapeel – (hydropeeling) usuwa martwe komórki naskórka, a także inne zanieczyszczenia w obrębie skóry.

 

Elektroporacyjna – poprzez wywoływanie tak zwanego zjawiska elektroporacji komórkowej ułatwia wnikanie zaaplikowanych substancji aktywnych do komórek, przez co poprawia mikrokrążenie, a co za tym idzie odżywienie tkanek oraz powoduje rozświetlenie skóry.

 

Mikroelektryczna – poprzez elektrostymulację tkanek pobudza procesy regeneracyjne przejawiające się zwiększeniem procesów syntezy kolagenu i elastyny, a co za tym idzie zwiększeniem napięcia i jędrności skóry. Ponadto również pobudza mikrokrążenie w obrębie skóry twarzy.

 

Termiczna – poprzez chłodzenie skóry powoduje zmniejszanie i likwidację drobnych zmarszczek, pobudzenie procesów regeneracyjnych oraz łagodzenie różnego rodzaju podrażnień. Poprzez ocieplanie natomiast powoduje znieczulenie skóry, dodatkowe jej wzmocnienie oraz zwiększenie napięcia.

 

Jak wygląda zabieg z wykorzystaniem Aquapure?

Zabieg z wykorzystaniem technologii Aquapure charakteryzuje się wysokim poziomem bezpieczeństwa. Dzięki swojej bezinwazyjności jest całkowicie bezbolesny, a wręcz wiąże się z odczuciem dużej przyjemności w jego trakcie.

 

W zależności od efektu, jaki pacjent chce uzyskać, procedurę przeprowadzamy w kilku etapach. W pierwszej kolejności wykonujemy hydropeeling, w trakcie którego usuwane są z powierzchni twarzy martwe komórki naskórka oraz wszelkie zanieczyszczenia. Następnie dokonywana jest aplikacja aktywnych substancji zawierających duże stężenie antyoksydantów i substancje pochodzenia roślinnego.

 

Kolejnym etapem jest masaż specjalnymi końcówkami zabiegowymi. Jego celem jest relaks, a także poprawa mikrokrążenia krwi w obrębie twarzy, co w rezultacie prowadzi do poprawy odżywienia skóry. Ponadto podczas masażu dochodzi do tak zwanej elektroporacji, ułatwiającej wnikanie zaaplikowanych wcześniej substancji w komórki, a także elektrostymulacji w obrębie mięśni mimicznych twarzy.

 

Efektem powyższych działań jest widoczne praktycznie natychmiastowe wygładzenie i rozświetlenie skóry twarzy, a także spłycenie zmarszczek.

 

Czas trwania zabiegu zazwyczaj zamyka się w jednej godzinie. Z uwagi na fakt swojej bezinwazyjności, bezbolesności i całkowitego bezpieczeństwa, nie wymaga rekonwalescencji i praktycznie od razu po jego wykonaniu można powrócić do codziennych aktywności.

 

Rezultat zabiegu widoczny jest natychmiastowo, jednakże aby uzyskać jego trwałe utrzymanie, zwłaszcza w przypadku cery trądzikowej, zalecane jest wykonanie powtórzeń.

 

 

Do kogo adresowany jest zabieg Aquapure?

Zabieg z wykorzystaniem urządzenia Aquapure polecamy przede wszystkim osobom, którym zależy na szybkim osiągnięciu pożądanego rezultatu, bez konieczności długiej rekonwalescencji. Wskazania do wykonania tej procedury zawierają się w trzech podstawowych grupach:

Pierwszą z nich stanowi szeroko pojęte działanie odmładzające, polegające na przeciwdziałaniu procesom starzenia się skóry. Szczególnie efektywne są w przypadku dojrzałej skóry, która często jest niedotleniona i pozbawiona elastyczności i napięcia gwarantujących jej młody wygląd. A także w przypadku skóry łojotokowej charakteryzującej się poszerzeniem porów.

Drugą grupę wskazań stanowią niektóre schorzenia i patologie w obrębie skóry i naskórka, takie jak nadmierne rogowacenie naskórka, powierzchowna nadmierna pigmentacja. Jak również zmiany potrądzikowe czy wrastające włosy powikłane stanami zapalnymi w obrębie mieszka włosowego.

Trzecią grupą wskazań jest przygotowanie skóry do innych, bardziej radykalnych zabiegów z obszaru medycyny estetycznej.

 

 

Hydrabrazja – peeling wodny

Dzięki swojej bezinwazyjności hydrabrazja jest całkowicie bezbolesna, a wręcz wiąże się z odczuciem dużej przyjemności w trakcie wykonywania. Zabieg ten jest doskonałym wyborem dla osób, które chcą szybko oczyścić i odświeżyć skórę. To nieinwazyjna i złuszczająca terapia, którą można wykonać nawet przy cerze wrażliwej i naczyniowej.

Polega na połączeniu działania strumienia wody wysyconego pęcherzykami wodoru oraz składników aktywnych takich jak papaina, kwas mlekowy i salicylowy, ekstrakt z miodu, wąkrota azjatycka i kwas hialuronowy. Dzięki takiemu połączeniu substancji hydrabrazja pozwala na dogłębne oczyszczenie skóry, a także jej nawilżenie i odmłodzenie.

 

Przeciwwskazania:

  • Choroba nowotworowa (zabieg można wykonać po konsultacji z lekarzem)
  • uczulenie na aspirynę (kwas salicylowy)
  • Oparzenia słoneczne
  • Naruszenie ciągłości skóry
  • Silne stany zapalne (atopowe zapalenie skóry, łuszczyca)
  • Choroby wirusowe, bakteryjne i grzybicze

logofoot

hr

al. Piłsudskiego 44, 35-001 Rzeszów
Galeria Rzeszów, Poziom +1 lok. 206B
tel. 17 777 18 55
e-mail: kontakt@instytuttwojstyl.pl

hr

Godziny Otwarcia:
pon. – pt. 10.00 – 21.00
sobota 10.00 – 21.00
niedziela 10.00 – 20.00

trasa

Imię i nazwisko (wymagane):

Adres email (wymagane):

Numer telefonu:

Temat:

Treść wiadomości:

Przepisz Kod:
captcha