Galeria Rzeszów: Poziom +1 Lok 206B
al. Piłsudskiego 44, Rzeszów
ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ
tel. 17 777 18 55

Hialurofrax

hialurofrax

HialuroFrax to włoski patent w dziedzinie aplikacji kwasu hialuronowego w głąb skóry.

 

Jest to pierwsze na świecie laser diodowy z systemem frakcyjnym, który pozwala na bezinwazyjną aplikację kwasu hialuronowego w głąb skóry, a także poprzez specjalnie opracowany system ultra -cienkich igieł na iniekcję co zapewnia bardzo precyzyjne zadziałanie na poszczególne zmarszczki i bruzdy.

 

Natychmiastowy i długotrwały efekt wypełnienia zmarszczek.

 

Cząsteczki kwasu hialuronowego o nanokonstrukcji i precyzyjne zadziałanie FraxPenem gwarantują natychmiastowy i długotrwały efekt wypełnienia zmarszczek i bruzd a także intensywnego nawilżenia wszystkich warstw skóry.Z Zespół włoskich inżynierów opracował technologię wykorzystania zimnego lasera diodowego do naświetlania tkanek co ułatwia przenikanie nano cząsteczek kwasu hialuronowego w głąb skóry. Tajemnica skuteczności HialuroFrax to harmonijne działanie promieniowania laserowego i specjalnie przygotowanej formuły kwasu.

 

Kwas hialuronowy jest substancją niezwykle cenną dla naszego organizmu ponieważ łączy z sobą włókna kolagenowe i elastylowe w skórze właściwej oraz wiąże cząsteczki wody, zapewniając gładkość skóry.

 

Właściwości biostymulacyjne.

Laser diodowy wykorzystany w urządzeniu HialuroFrax wykazuje również właściwości biostymulacyjne -pobudzane są komórki skóry do szybkiej i skutecznej regeneracji, a także fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych.

 

Dzięki zastosowaniu najnowszej metody łączącej zimny laser diodowy oraz metodę frakcjonowania FRAX PEN pozwalamy na wtłaczanie kwasu hialuronowego w głąb skóry właściwej. Jest to metoda naturalna, dająca długotrwałe rezultaty – koryguje zmarszczki, przywraca gładkość skóry, szybko poprawia kondycję i wygląd skóry.

 

FRAX PEN

FRAX PEN jest stosowany do regeneracji i poprawy wyglądu skóry, jej odmłodzenia oraz głębokiego nawilżania. Dzięki śródskórnej iniekcji niskocząsteczkowego kwasu hialuronowego zawartego w serum, który ma zdolność przenikania w głąb skóry, poprawia się mikrokrążenie w tkance podskórnej, skóra staje się odpowiednio nawilżona, napięta a zmarszczki wypełnione. Sprawia wrażenie młodszej, dobrze odżywionej i wypoczętej.

 

Zabieg może być wykonany dla każdego typu skóry i w każdym przedziale wiekowym. Najczęstszymi problemami, z którymi HialuroFrax skutecznie walczy są:

 

  • zły poziom nawilżenia skóry – skóra sucha, odwodniona;
  • skóra mało elastyczna;
  • wyraźne bruzdy i zmarszczki;
  • słaba synteza kolagenu i elastyny;
  • ogólna zła kondycja skóry;
  • wiotka skóra okolicy oczu;
  • widoczna lwia zmarszczka;
  • mocno zaznaczona bruzda nosowo-wargowa;
  • wiotkość skóry policzków.

logofoot

hr

al. Piłsudskiego 44, 35-001 Rzeszów
Galeria Rzeszów, Poziom +1 lok. 206B
tel. 17 777 18 55
e-mail: kontakt@instytuttwojstyl.pl

hr

Godziny Otwarcia:
pon. – pt. 10.00 – 21.00
sobota 10.00 – 21.00
niedziela 10.00 – 20.00

trasa

Imię i nazwisko (wymagane):

Adres email (wymagane):

Numer telefonu:

Temat:

Treść wiadomości:

Przepisz Kod:
captcha