Galeria Rzeszów: Poziom +1 Lok 206B
al. Piłsudskiego 44, Rzeszów
ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ
tel. 17 777 18 55

Lipoliza Inekcyjna

lipolizaNa czym polega zabieg i dla kogo jest przeznaczony?
Lipoliza iniekcyjna jest zabiegiem pozwalającym na eliminację depozytów tkanki tłuszczowej, bez ingerencji chirurgicznej. Nie jest to metoda odchudzania całego ciała, a jedynie zabieg modelujący wybrane obszary.
Zabieg przeznaczony jest dla osób stosunkowo szczupłych z niewielkim, lokalnym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej, którego nie można pozbyć się przy pomocy intensywnych ćwiczeń i diety.

 

Jak działa zabieg?
Zabieg polega na iniekcji do tkanki tłuszczowej małych ilości fosfatydylocholiny, która przenika do wnętrza komórek tłuszczowych i powoduje rozpad trójglicerydów oraz wpływa na rozluźnienie połączeń błony komórkowej. Uwolniony tłuszcz jest transportowany układem limfatycznym i krwionośnym do wątroby, a następnie usuwany w procesach fizjologicznych z organizmu.

 

Jakie okolice ciała można poddać zabiegowi?
Zabieg może być wykonywany na twarzy, można zlikwidować tzw. drugi podbródek, oraz na ciele – na powierzchni ud, kolan, brzucha, pośladkach i biodrach.

 

Jak wygląda zabieg?
Fosfatydylocholina może być wstrzykiwana w głąb tkanki tłuszczowej metodą wielu nakłuć, w której wybrana powierzchnia zabiegowa poddawana jest serii zastrzyków –  nakłucia są prawie bezbolesne i wykonywane cieniutką igłą w małych odstępach lub metodą wachlarza, w której wykonujemy pojedyncze wkłucie i rozprowadzamy roztwór fosfatydylocholiny długą igłą, w określonym obszarze.

 

Jakie efekty uboczne występują po zabiegu?
Po iniekcji pojawiają się typowe dla tego zabiegu objawy w postaci obrzęku, zaczerwienienia, miejscowej bolesności, świądu, mrowienia. W miejscach iniekcji mogą pojawić się również niewielkie siniaki. Objawy te najczęściej ustępują po kilku dniach.

 

Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu?
Przeciwwskazaniami do zabiegu są:

  • ciąża
  • choroby autoimmunologiczne,
  • ciężkie choroby wątroby i nerek,
  • zła krzepliwość krwi,
  • zaburzenia miesiączkowania,
  • ostre infekcje.

logofoot

hr

al. Piłsudskiego 44, 35-001 Rzeszów
Galeria Rzeszów, Poziom +1 lok. 206B
tel. 17 777 18 55
e-mail: kontakt@instytuttwojstyl.pl

hr

Godziny Otwarcia:
pon. – pt. 10.00 – 21.00
sobota 10.00 – 21.00
niedziela 10.00 – 20.00

trasa

Imię i nazwisko (wymagane):

Adres email (wymagane):

Numer telefonu:

Temat:

Treść wiadomości:

Przepisz Kod:
captcha