Galeria Rzeszów: Poziom +1 Lok 206B
al. Piłsudskiego 44, Rzeszów
ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ
tel. 17 777 18 55

Plasma IQ – NOWOŚĆ!

Plasma IQ – bezinwazyjna korekta powiek

Czas biegnie, a nasza skóra wymaga poprawek, coraz częściej zwracamy uwagę na opadające powieki, zmarszczki wokół oczu, zmarszczki palacza czy zmarszczki przy uszach. Najczęściej wiążemy takie korekty z chirurgią plastyczną, ale przyszedł czas aby zacząć działać skutecznie i do tego całkowicie bezinwazyjnie – przedstawiamy najnowszą technologię, która przywróci Ci młodzieńcze spojrzenie, atrakcyjny wygląd i pewność siebie PLASMA IQ- bezinwazyjna korekta powiek.

Plazma IQ – niechirurgiczna blefaroplastyka powiek

Plazma IQ – to jedyne w Polsce nieinwazyjne urządzenie wykorzystujące mikrowiązki plazmy, które działają precyzyjnie w obrębie naskórka bez uszkodzenia skóry i konieczności wyłączenia z codziennej aktywności.

iq

PLASMA IQ – BEZINWAZYJNA KOREKTA POWIEK

proste i bezpieczne urządzenie dzięki któremu można przeprowadzić bezinwazyjny lifting powiek górnych i dolnych oraz cieszyć się efektem już po pierwszym zabiegu wykorzystywane w urządzeniu wiązki plazmy działają jedynie w obrębie naskórka bez uszkodzenia skóry i konieczności wyłączenia z codziennej aktywności pozwala pozbyć się pierwszych oznak starzenia i poprawić wygląd stosowany w unoszeniu powiek zarówno u mężczyzn i u kobiet stosowany do leczenia wiotkiej skóry na brzuchu, np. po ciąży w zabiegach usuwania wszelkich blizn, rozstępów w usuwaniu brodawek i innych zmian skóry.

Plasma IQ to wysokiej jakości urządzenie wyprodukowane we Włoszech, które znalazło zastosowanie w chirurgii plastycznej, medycynie estetycznej, dermatologii oraz kosmetologii. Urządzenie to w pierwszej kolejności stanowi świetną alternatywę dla zabiegów blefaroplastyki powiek, ponieważ poprzez wykorzystanie nowoczesnej technologii otrzymało miano bezinwazyjnego.

 

JAK DZIAŁA PLASMA IQ?

Plasma IQ jest generatorem plazmy. Pomiędzy końcówką urządzenia i skórą pacjenta, dzięki niewielkiemu łukowi oraz jonizacji gazów zawartych w powietrzu, tworzy się mikrowiązka plazmy, która w kontrolowany sposób pozwala na sublimację naskórka przy jednoczesnym obkurczaniu skóry w miejscu jej działania dzięki czemu uzyskujemy efekt uniesienia, ujędrniania skóry. Zabieg ten polega na wykonaniu niewielkich punkcików na powierzchni skóry dzięki czemu pozwala zachować perfekcyjną plastyczność w ruchu powieki. Każdy z wykonanych punktów powoduje sublimacje naskórka bez uszkadzania warstwy podstawnej skóry właściwej, bez krwawień i uszkodzeń otaczających tkanek.

 

iq2

Procedura zabiegu na powiece ruchomej:

Zabieg z wykorzystaniem Plazma IQ pozwala na obserwację efektu w czasie trwania zabiegu co zapewnia większe bezpieczeństwo i zmniejsza ryzyko skutków ubocznych. Operator może poprosić pacjenta o zamykanie i otwieranie oczu i obserwować efekty.

Procedura polega na wykonaniu niewielkich punktów na powierzchni skóry poprzez plazmę generowaną z urządzenia Plazma IQ, każdy w odległości ok 0,5 mm jeden od drugiego, pozwalając zachować perfekcyjną plastyczność w ruchu powieki aż do zakończenia procedury. Każdy z tych punktów powoduje sublimację naskórka bez uszkadzania warstwy podstawnej skóry właściwej, bez krwawienia i bez powodowania uszkodzenia otaczających tkanek. Procedura trwa ok. 20 minut a punkty sublimacji o średnicy mniejszej niż 1 mm utrzymują się do tygodnia.

 

ZABIEG BEZINWAZYJNEJ KOREKTY POWIEK URZĄDZENIEM PLASMA IQ JEST:

BEZINWAZYJNY – polecany dla osób, które nie chcą korzystać zabiegów chirurgicznego podnoszenia powiek (blefaroplastyka)

PRECYZYJNY – mikrowiązka plazmy działa tylko w obrębie naskórka bez uszkodzenia skóry i otaczających tkanek

NATYCHMIASTOWY EFEKT – efekty widoczne juz po pierwszym zabiegu

BEZPIECZNY – nie wymaga znieczulenia, bezpieczny dla osób z rozrusznikami serca oraz dla których niewskazane są zabiegi z zastosowaniem  prądu

KOMFORTOWY – nie wyłącza z codziennej aktywności

EFEKTY ZABIEGU

Wykorzystana technologia pozwala na obserwację efektów w stanie rzeczywistym, około 70% efektu zauważamy natychmiast po wykonanym zabiegu, zabieg ten nie wywołuje stanu zapalnego dzięki czemu od razu możesz wrócić do codziennej aktywności. Badania kliniczne wykazały, że efekt zabiegu utrzymuje się od 2-4 lat.

 

222

OKRES GOJENIA

Bezpośrednio po zabiegu dana okolica może być lekko zaczerwieniona, zauważalne są również niewielkie punkciki (strupki), które utrzymują się 5-7 dni, można je zakryć podkładem do makijażu dzięki czemu stają się niewidoczne. Na drugi i trzeci dzień po zabiegu może wystąpić niewielki obrzęk miejsca poddanemu zabiegowi.

Po odpadnięciu niewielkich strupków skóra może być lekko zaróżowiona przez około 2 tygodnie, w tym czasie zaleca się stosowanie kremów przyspieszających regenerację i likwidujących zaczerwienienie.

DODATKOWE ZALETY ZABIEGU PLASMA IQ

Zabieg ten można przeprowadzać u osób z aktywnym trądzikiem w celu jego likwidacji oraz zmniejszenia blizn potrądzikowych, badania potwierdziły, że w miejscu wykonania zabiegu nie dochodzi do nawrotów oraz osiągnięcie efektów wymaga mniejszej ilości powtórzeń niż w przypadku innych terapii.

 

Plasma IQ świetnie sprawdza się jako zabieg usuwający zmiany skórne bez powstawania blizn.

logofoot

hr

al. Piłsudskiego 44, 35-001 Rzeszów
Galeria Rzeszów, Poziom +1 lok. 206B
tel. 17 777 18 55
e-mail: kontakt@instytuttwojstyl.pl

hr

Godziny Otwarcia:
pon. – pt. 10.00 – 21.00
sobota 10.00 – 21.00
niedziela 10.00 – 20.00

trasa

Imię i nazwisko (wymagane):

Adres email (wymagane):

Numer telefonu:

Temat:

Treść wiadomości:

Przepisz Kod:
captcha