Galeria Rzeszów: Poziom +1 Lok 206B
al. Piłsudskiego 44, Rzeszów
ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ
tel. 17 777 18 55

Manicure

rgegrgfPodstawowy zabieg pielęgnacji paznokci naturalnych. Do czynności podstawowego manicure należą: kąpiel dłoni, odsunięcie skórek, modelowanie kształty paznokcia. Dodatkowo stylizacja paznokci z malowaniem.

 

Manicure Japoński

P.Shine to metoda, która wzmacnia nasze naturalne paznokcie nadając im połysk różowej perły.

Ten unikatowy manicure nadaje paznokciom blask, a także zasila je w składniki naturalne (m.in. witaminy A + E), keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z morza japońskiego.

P.Shine to metoda zalecana na paznokcie kruche, łamliwe i rozdwajające się. Wiele osób ma problemy z utrzymaniem dobrej kondycji swoich paznokci – mają z tym kłopoty zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Zabieg japońskiego manicure jest odpowiedni dla obu płci.

 

Manicure Hybrydowy

manicure hybrydowyNowy pomysł na piękne i zadbane paznokcie!

Manicure hybrydowy jest jednym z najnowszych trendów w stylizacji paznokci. Skierowany przede wszystkim do kobiet nieprzepadających za paznokciami żelowymi, akrylowmi, a chcącymi posiadać pięknę i trwałe paznokcie.

Manicure ten nie różni się schematem od podstawowego manicure z pomalowaniem paznokci lakierem. Lakier zastąpiony został emalią hybrydową, którą utwardza się światłem UV. Po utwardzeniu paznokcie stają się twarde, mocne, a co najważniejsze wyglądają naturalnie. Wśród kolejnych zalet manicure hybrydowego można wymienić długotrwały efekt utrzymujący się nawet do 3 tygodni oraz mniej inwazyjną metodę ściągania.

 

Paznokcie Żelowe

tipsyPiękne, zadbane i naturalnie wyglądające paznokcie.

Paznokcie żelowe polecane są dla Pań, których natura nie obdarzyła kształtnymi i mocnymi paznokciami. Modelowanie paznokci metodą żelową to nowoczesne przedłużenie paznokci, korekcja ich kształtu oraz wzrost ich wytrzymałości. Dzięki żelom zapomina się o problemie odchodzącego lakieru, połamanych paznokci.

 

 

Wrastające Paznokcie

4Decydując się na wizytę u specjalisty pielęgnacji stóp klient musi być świadomy, że proces korekcji zależy od indywidualnych uwarunkowań związanych ze wzrostem paznokcia, a także od tego czy klient będzie współpracował z pedikiurzystką (dotyczy to stosowania się do zaleceń w domu). Klamry korygujące przynoszą natychmiastową ulgę.

 

Długotrwałe stosowanie powoduje spłaszczenie płytki paznokciowej, a tym samym likwiduje dolegliwości i zapobiega ponownemu wrastaniu. W niektórych przypadkach wskazane jest stałe stosowanie klamry.

 

 

Wrastaniu paznokci sprzyja:

 

  • Niewłaściwa pielęgnacja paznokci i wycinanie kątów paznokcia,
  • Zaburzenia wzrostu paznokcia,
  • Predyspozycje genetyczne,
  • Wady stóp,
  • Noszenie niewłaściwego obuwia.

logofoot

hr

al. Piłsudskiego 44, 35-001 Rzeszów
Galeria Rzeszów, Poziom +1 lok. 206B
tel. 17 777 18 55
e-mail: kontakt@instytuttwojstyl.pl

hr

Godziny Otwarcia:
pon. – pt. 10.00 – 21.00
sobota 10.00 – 21.00
niedziela 10.00 – 20.00

trasa

Imię i nazwisko (wymagane):

Adres email (wymagane):

Numer telefonu:

Temat:

Treść wiadomości:

Przepisz Kod:
captcha