Dermabrazja skóry głowy

TERAPIA PEPTYDOWA
20 stycznia 2021
Darsonwalizacja w trychologii
20 stycznia 2021

Dermabrazja skóry głowy

Dermabrazja skóry głowy to nowoczesny sposób na oczyszczenie skóry głowy i pobudzenie jej komórek do regeneracji naskórka.

Dla kogo polecane są zabiegi dermabrazji?
Tak naprawdę z zabiegów skorzystać może każdy, kto żyje intensywnie, stosuje przypadkowe kosmetyki do pielęgnacji włosów, nieprawidłowo się odżywia i narażony jest na nieustanny stres. Szybki tryb życia wpływa na kondycję skóry głowy i włosów. Zatykają się meszki włosowe, włosy zaczynają się bardziej przetłuszczać, a jeśli dołączymy do tego problemy z pielęgnacją cienkich włosów oraz ich wypadanie to warto się wówczas udać po pomoc do specjalisty.

Na czym polega dermabrazja?
Zabieg dermabrazji skóry głowy składa się z podstawowych czterech faz:
FAZA 1
Faza pierwsza polega na przygotowaniu skóry głowy do zabiegu. Fryzjer dobiera odpowiedni preparat, którym wykonuje masaż głowy.
FAZA 2
Faza druga to czas na oczyszczenie skóry głowy i meszków włosowych, aby umożliwić im regenerację. Fryzjer stosuje odpowiedni do rodzaju włosów i skóry głowy szampon.
FAZA 3
W fazie trzeciej fryzjer odżywia włosy i skórę głowy poprzez zastosowanie odżywki, która nie zatyka meszków włosowych i nie obciąża struktury włosa.
FAZA 4
Ostatnia faza to dopełnienie kuracji poprzez użycie skoncentrowanego preparatu, którego zadaniem jest zapewnienie połysku włosom. Dodatkową zaletą produktu jest jego przyjemny miętowy zapach gwarantujący przedłużone uczucie świeżości.

Dlaczego warto skorzystać z kuracji?
Marka Medavita została stworzona specjalnie na potrzeby włosów rzadkich, cienkich, trudnych w pielęgnacji. Na stronach marki można poczytać o przeprowadzonych badaniach dotyczących skuteczności stosowania kuracji oraz o zadowoleniu konsumentów. To profesjonalna marka spełniająca oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Medavita umożliwia kontynuację pielęgnacji włosów poprzez zestaw odpowiednich preparatów przeznaczonych do użytku w domu. Taki zestaw podczas wizyty pomoże Ci dobrać Twój fryzjer.