Strefa mężczyzn

Strefa mężczyzn

Współczesny mężczyzna to zadbany mężczyzna! W naszych czasach nie jest dla mężczyzny wstydem przyznać się, że dba o swój wygląd. Zdrowa skóra, czyste włosy, zadbane dłonie, a przede wszystkim przyjemny zapach to minimum, które musi cechować mężczyznę. Wielu panów dąży do uzyskania świetnej sylwetki i dba o odpowiednią pielęgnację skóry twarzy. Niemniej większość salonów kosmetycznych nastawiona jest na płeć żeńską. Instytut Lili jest miejscem, w którym każdy mężczyzna może poczuć się komfortowo. Wizyta w naszym Instytucie zagwarantuje Panom doskonałą regenerację zarówno duszy jak i ciała, zapewni również atrakcyjny wygląd i doskonałe samopoczucie.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnych mężczyzn, do wszystkich zabiegów pielęgnacyjnych, wykorzystujemy kosmetyki z linii męskiej, profesjonalnych marek. W Lili każdy mężczyzna jest szczególnym klientem. Nasze ekspertki doradzą jak na co dzień pielęgnować skórę twarzy i dłonie oraz dobiorą kosmetyki dla Panów odpowiednie do wieku, potrzeb i problemów męskiej skóry.
W NASZYM INSTYTUCIE PANOWIE MOGĄ SKORZYSTAĆ MIĘDZY INNYMI Z
zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i ciała, w tym dłoni i stóp:
strzyżenia, modelowania i koloryzacji włosów oraz indywidualnie dobranych zabiegów pielęgnacyjnych w naszym Instytucie Zdrowego Włosa.


ZABIEGI NA TWARZ
zabiegi oczyszczające
medycyna estertyczna
The Man- Diego dalla Palma
Mesotherm
woskowanie nosa
 
ZABIEGI NA WŁOSY
zabieg oczyszczający NIOXIN dermabrazja skóry głowy
mikrodermabrazja skóry głowy z mikronakłuwaniem i elektroporacją
rytuał pielegnacyjny the man
 
ZABIEGI NA CIAŁO
zabiegi odchudzające i modelujące sylwetkę
masaże firmowe
depilacja laserowa
zabiegi laserowe
depilacja woskiem
manicure i Pedicure