Oferta

Zmieniając Twoje ciało zmienimy Twoje życie.

Zabiegi Kosmetyczne

WITAJ W ŚWIECIE PIĘKNA
Szalone tempo życia powoduje znużenie i ciągłe zmęczenie.
Walcząc z wyzwaniami dnia codziennego, często nie mamy czasu, aby zatrzymać się i pomyśleć po prostu o sobie. Współczesna kosmetyka to już nie tylko zwykła pielęgnacja twarzy i ciała, masaże czy też makijaż, manicure i pedicure.

Dzisiaj, aby w pełni zregenerować ciało i umysł, mamy prawo oczekiwać czegoś więcej.
W ofercie znajdzie się wiele wSPAniałych, luksusowych i odprężających zabiegów na ciało i włosy, które przywrócą upragnioną harmonię i dopieszczą zmysły.
Twoje marzenia kształtują Twój świat, a my ten świat stwarzamy dla Ciebie.
Obudź w sobie piękno, bądź wyjątkowa w każdym szczególe. Paznokcie, stopy, dłonie, makijaż – to wizytówki kobiecości i elegancji.


Czytaj więcej
Są takie zaklęcia, których się nie zdradza… są też takie, którymi warto podzielić się z innymi…

Medycyna estetyczna

Witamy serdecznie na stronie Naszego Instytutu. Nasz Instytut specjalizuje się w profesjonalnym leczeniu chorób skóry, jej regeneracji, korygowaniu niedoskonałości i odmładzaniu.
Instytut oferuje szeroką gamę zabiegów kosmetycznych, dermatologicznych a także laseroterapię.
Wszystkie nasze wysiłki zmierzają do zrównoważenia pogoni za nowoczesnymi trendami poprawiania urody, zdobyczami medycyny i techniki stawiając na pierwszym miejscu bezpieczeństwo i poprawę jakości życia Klienta.

Gwarantujemy naszym Klientom tylko innowacyjne, skuteczne i bezpieczne technologie i preparaty posiadające certyfikaty jakości – polskie i światowe. Śledzimy rozwój w dziedzinie medycyny estetycznej i przeciw starzeniowej i na bieżąco poszerzamy ofertę leczenia oraz podnosimy nasze kwalifikacje.


Czytaj więcej

Kierujemy się bezpieczeństwem i zadowoleniem naszych Pacjentów, ściśle współpracujemy z nimi w tworzeniu planu leczenia pomagając wybrać zestaw zabiegów najlepiej dobrany do ich rzeczywistych potrzeb. Zawsze jesteśmy gotowi wysłuchać i doradzić najlepsze, indywidualne rozwiązanie.
Wartości, jakimi się kierujemy to uczciwość, szacunek i zaufanie.

Centrum Pięknego Ciała

… to także ekskluzywna kosmetyka twarzy i ciała, a także specjalistyczne masaże. Rytuały na ciało oparte na tradycji, doświadczeniu, które działają na wszystkie zmysły oraz zapewniają spektakularne efekty.

Specjalnie do tych celów przystowanych jest 10 indywidualnych gabinetów zabiegowych z profesjonalnym wyposażeniem.


Czytaj więcej

Fryzjerstwo, Wizaż & Stylizacja

Przestronny INSTYTUT SPA, nawiązuje do potęgi wody i bazuje na naturalnych materiałach takich jak drewno, czy kamień. Harmonijne wnętrza Instytutu, które wprowadzają nas w świat Orientu lub zaproszą na ekscentryczny Manhattan. Taka aranżacja w połączeniu ze zdecydowaną kolorystyką przypomina trochę kobietę z dobrymi manierami, ale pewną siebie i wolną od konwenansów, poszukiwaczkę wrażeń brylującą na eleganckich bankietach.
W salonie fryzjerskim pierwsze skrzypce zostały zarezerwowane dla perłowej bieli, która w tym higienicznym wnętrzu potęguje wrażenie czystości, ale i elegancji.

Klientka wrażliwa na odczucia estetyczne doceni rozwiązania, które hołdują zarówno wygodzie, jak i nowoczesności.
Przekaz płynący z tych wnętrz jest bardzo adekwatny dla świadczonych usług. Całość jest glamour, ale z pazurem – energiczna, ale i pełna harmonii. Ten dualizm jest naturalną cechą kobiecej osobowości, która w takiej przestrzeni powinna doskonale się odnaleźć.


Czytaj więcej

Masaż & Spa

Twoje ciało to doskonała rzeźba, dzieło sztuki godne podziwu. Przekonasz się o tym w salonie Twój Styl. Z nami poznasz sekrety pielęgnacji piękna, odkryjesz tajniki zabiegów wyszczuplających.
Twoje ciało to wyjątkowa kreacja – nosić je trzeba elegancko. Rozkoszuj się doznaniami jakie zapewni Ci nasz salon. Zrelaksuj swoje ciało i umysł dzięki wyjątkowym masażom. Zapewnij sobie wyjątkowe doznania, odkryj dobroczynny wpływ dotyku.

Spełnimy Twoje marzenia o pięknie idealnym.

Czytaj więcej