K-WATER EFEKT TAFLI LODU

Przedłużanie Włosów
20 stycznia 2021
Botox na włosy
20 stycznia 2021

K-WATER EFEKT TAFLI LODU

K Water – błyskawiczny efekt tafli na włosach. Rytuał K Water zapewniający natychmiastową odnowę włosów. Sprawi, że Twoje włosy będą bardziej błyszczące, bardziej miękkie, bardziej nawilżone.

Bezwodna woda – lekki, przejrzysty płyn w rzeczywistości jest związkiem zupełnie bezwodnym. To połączenie glikolu, związków pielęgnujących i aminokwasów.

Błyskawiczne działanie na powierzchni – po zastosowaniu K Water woda obecna na powierzchni włosa natychmiast wywołuje działanie technologii Lamellar. Związki pielęgnujące układają się w subtelną strukturę blaszkową, która otula poszczególne włosy i w ten sposób wygładza nierówności na ich powierzchni. Włosy zyskują blask i nawilżenie, a jednocześnie fryzura dobrze się układa i nie sprawia wrażenia obciążonej.

Natychmiastowy efekt – podczas rytuału K Water zmienia się zewnętrzna struktura włosa, dzięki czemu fryzura jest bardziej podatna na układanie, co doskonale sprawdza się podczas suszenia i modelowania. Dzięki idealnej teksturze, włosy szybciej, łatwiej i lepiej poddają się działaniu ciepłego powietrza z suszarki, dzięki temu Klientka może liczyć na spektakularny efekt.

Rezultat:
– Blask
– Miękkość
– Lekkość
– Gładkość
– Nawilżenie