Bandaże Arosha

Odkryj razem z Nami świat relaksu i piękna.

Bandaże Arosha

Bandaże Arosha – dzięki specjalistycznej formule, jest to doskonała i skuteczna broń w walce z niedoskonałościami ciała, kosmetyki te tworzą skuteczne zabiegi o właściwościach redukujących cellulit, modelujących, ujędrniających, nawilżających ciało oraz walczących z oznakami starzenia się skóry. AROSHA jest jedyną światową marką mającą w swej ofercie tak szeroką gamę produktów, składającej się z różnego rodzaju preparatów oraz dwóch linii bandaży – przeznaczonych do zabiegów na ciało. Kluczowym produktem linii AROSHA, są wspomniane już bandaże, które wykonane są z delikatnej bawełny, nasączonej aktywnymi składnikami. Koncepcja marki by owijać ciało narodził się z potrzeby modelowanie sylwetki. Ciało otulone w kokon aktywnych składników przyjmuje je o wiele lepiej, gdyż odbywa się to stopniowo. Pod bandażem nie wytwarza się ciepło. Tym samym nie działa on odwadniająco na tkankę. Ponadto bandaż nie uciska skóry, owinięcie w bandaż zapewnia jedynie “kontrolowaną kompresje”.

Co to są bandaże Arosha?
Bandaże wykonane są z delikatnej bawełny nasączonej aktywnymi składnikami, które w trakcie zabiegu przenikają w głąb skóry.

Jakie są wskazania do wykonania zabiegu?
Zabiegi AROSHA zalecane są do leczenia cellulitu, redukcji zlokalizowanej tkanki tłuszczowej, modelowania i wyszczuplania sylwetki oraz ujędrniania i nawilżania skóry.
Rodzaje zabiegówz bandażami AROSHA w naszym Instytucie:
Arosha Aqua Drain (drenaż)
Arosha Slim Cel (wyszczuplanie)
Arosha Cel Therm (cellulit)
Arosha Lipho Cel (wyszczuplanie + cellulit)
Arosha Firm Up ( ujędrnianie z efektem FRESH)
Arosha Push Up (zabieg na biust)
Bandaż Arosha + Masaż Antycellulitowy 30 Min.
Arosha Oedemacel – walka z cellulitem obrzękowym
Arosha Adipocel – walka z cellulitem włóknistym
Arosha FIRMING – liftingująco-modelujący