Endermologia LPG

Odkryj razem z Nami świat relaksu i piękna.


Endermologia LPG


Endermologia to zabieg przeznaczony dla osób chcących:
-pozbyć się cellulitu
-wymodelować sylwetkę
-ujędrnić ciało
-odprężyć się po ciężkim dniu

Czym jest Endermologia LPG?
To najskuteczniejsza metoda redukcji cellulitu, rozstępów, leczenia blizn, wyszczuplania i modelowania sylwetki oraz ujędrniania skóry. Została opracowana przez francuską firmę LPG® Systems i jest znany na całym świecie od ponad 20 lat.

Dzięki tej technice możemy zaoferować zabiegi:
-estetyczne – drenaż, ujędrnianie, redukcja cellulitu, wyszczuplanie
-sportowe – przygotowania do wysiłku mięśni, powięzi, wiązadeł, ścięgien i wspomaganie ich leczenia
-terapeutyczne – na ciało, twarz, szyję, dekolt i biust.

Jest to rodzaj mechanicznego masażu, który opiera się na unikalnym, opatentowanym procesie. Dwie elektronicznie sterowane rolki umieszczone są w hermetycznej komorze. Podciśnienie tworzy fałdę skórną, która jest zwijana przez pierwszą rolkę a rozwijana przez drugą. Rolki poruszają się nie tylko ruchem obrotowym wokół własnej osi, ale również względem siebie, po to by osiągnąć pełną skuteczność. Program może zostać uzupełniony ciągłym lub rytmicznym podciśnieniem, którego intensywność jest regulowana i dobierana indywidualne, aby zabieg nie był bolesny.

Jakie korzyści zapewnia zabieg Endermologii?
-działanie antycellulitowe i wyszczuplające, wygładzanie skóry
-modelowanie i kształtowanie sylwetki
-ujędrnianie skóry po odchudzaniu
-działanie przeciwobrzękowe
-stymulowanie unaczynienia oraz poprawa krążenia krwi i limfy
-eliminacja toksyn z organizmu
-rozluźnianie napiętych mięśni

Jak wygląda procedura zabiegu?
Pacjent ubrany jest w specjalnie zaprojektowany kostium – endermowear, który umożliwia poprawne działanie urządzenia. Terapeuta przy pomocy głowicy powoduje powstanie fałdy skórnej. Skóra przybiera kształt fali, która rolowana jest od wewnątrz i na zewnątrz za pomocą rolek by pobudzić tkankę, poprawić krążenie i przyspieszyć metabolizm, poprzez mocne ugniatanie jej w różnych kierunkach. Zabieg oddziałuje na głębokie warstwy skóry i układ limfatyczny, poprzez który z organizmu usuwane są toksyny i tłuszcze. Jednocześnie pobudzana jest produkcja elastyny i kolagenu, co przyczynia się do poprawy elastyczności skóry. Endermologia wywołuje bardzo przyjemne, podobne do masażu uczucie, a także pozwala zrelaksować się i odprężyć co skutecznie łagodzi stres. Dzięki takiemu oczyszczeniu, skóra odzyskuje młody i zdrowy wygląd.

Oferowane przez nas terapie endermologii LPG

Endermologia LPG dla osób o sylwetce androidalnej
W tym przypadku, komórki tłuszczowe najczęściej odporne są na ćwiczenia fizyczne, dlatego zaleca się skorzystanie z zabiegu, który skutecznie redukuje tłuszcz nagromadzony w górnych częściach ciała (brzuch, plecy, ramiona). Technika LPG Roll’in wspomaga wyszczuplanie jednocześnie tonizując skórę. Terapia trwa 40 minut i z każdym zabiegiem zbędna tkanka tłuszczowa stopniowo znika a sylwetka staje się szczuplejsza.

Endermologia dla osób o sylwetce gynoidalnej
Nagromadzenie zbędnej tkanki tłuszczowej najczęściej występuje w dolnych częściach ciała (biodra, pośladki, nogi). W tej 40 minutowej terapii połączono techniki LPG Roll’in oraz Roll’out, aby umożliwić skuteczne wyszczuplanie i ujędrnianie skóry. Zastosowanie dodatkowej techniki LPG Roll’up modeluje ciało i wygładza skórę dotkniętą cellulitem.

Endermologia LPG zabieg wyszczuplający
Przeznaczony dla osób z predyspozycjami do gromadzenia nadmiernej tkanki tłuszczowej na całym obszarze ciała. Dzięki zastosowaniu techniki Roll’in stymulują się adipocyty, które aktywują uwalnianie tłuszczu w obszarach, szczególnie odpornych na ćwiczenia fizyczne i diety. Metoda Roll’out wywołuje produkcję kolagenu i elastyny, co prowadzi do ujędrnienia skóry a Roll’up trwale wygładza skórę objętą cellulitem.

Endermologia LPG zabieg antycellulitowy
Specjalna terapia przeciw cellulitowi wykorzystuje oddziaływanie techniki Roll’up, która umożliwia stopniowe wygładzenie skóry i uzyskanie widocznej poprawy jakości skóry. Metoda jest bezpieczna i skuteczna dla wszystkich typów sylwetek i rodzajów skóry.

Endermologia LPG zabieg ujędrniająco – modelujący
Zzabieg ten został opracowany z myślą o skórze mającej tendencję do wiotczenia. Metoda odbudowuje strukturę skóry od wewnątrz, aktywując kolagen i elastynę, dzięki technice Roll’out, która stymuluje fibroblasty. Efekt zabiegu jest natychmiastowy – wyraźne wygładzenie i ujędrnienie skóry.

Endermologia LPG - zabieg dla mężczyzn
Dla mężczyzn, którzy mają tendencję do tycia w obszarach klatki piersiowej, brzucha i talii. Aby pozbyć się nadmiernej tkanki tłuszczowej stosujemy technikę LPG Roll’in, która oddziałuje dogłębnie, usuwając lokalne otłuszczenia. Zbędny tłuszcz ulega redukcji, a sylwetka staje się ujędrniona i wyszczuplona.

Informacje ogólne

Jak długo trwa terapia?
Sam zabieg trwa około 40-60 minut. Na początku przeprowadzany jest dwa razy, później raz w tygodniu. Najlepsze wyniki daje długotrwała kuracja od 10 do 20 zabiegów. Ich liczba jest uzależniona od indywidualnych oczekiwań pacjentów.

Jakie są korzyści zabiegu Endermologii?
Metoda ta jest niezwykle skuteczna i obejmuje miejsca, które poddane zostały zabiegowi, nie zmniejszając objętości innych obszarów ciała. Nasi pacjenci zaobserwowali zmniejszenie rozmiaru ubrania o jeden, dwa numery.

Endermologia pełni również funkcję masażu limfatycznego, który pozwala oczyścić organizm z toksyn, przyczynia się do poprawy ukrwienia tkanek oraz wzmaga wymianę międzykomórkową. Jej efekt jest jeszcze bardziej widoczny przy spożywaniu minimum dwóch litrów wody dziennie w okresie w którym poddajemy się zabiegom.

Największą zaletą tej metody jest bezinwazyjność. Pozwala skutecznie zwalczyć cellulit, pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz wspomóc naturalne procesy zachodzące w organizmie. Pacjent ubrany jest w specjalny strój – endermowear, który oprócz zapewnienia intymności, ma za zadanie zwiększyć skuteczność zabiegu, poprzez umożliwienie poślizgu rolek oraz chronić przed uszkodzeniami naskórka. Za Endermologią przemawia też fakt, że pozwala na modelowanie sylwetki w konkretnych miejscach, a nie całego ciała jednocześnie. Już po pierwszym zabiegu widać zadowalające efekty, a z każdym kolejnym stają się coraz większe. Skuteczność terapii w walce z cellulitem potwierdza atest FDA – rygorystycznej amerykańskiej Agencji Żywności i Leków.

Endermologia to najskuteczniejsza metoda leczenia cellulitu, gdyż oddziałuje na tkankę łączną w miejscu jego powstania. Ponadto, jest ona doskonała do zabiegów kosmetycznych – wygładza i ujędrnia skórę, modeluje sylwetkę, spłyca rozstępy i blizny, oraz terapeutycznych – rozluźnia napięte mięśnie.

Jakie są przeciwwskazania?
-Ciąża
-Żylaki
-Aktywna choroba nowotworowa

Do każdego zabiegu platforma wibrująca gratis.