Exilis – skuteczne odchudzanie

Odkryj razem z Nami świat relaksu i piękna.

Exilis – skuteczne odchudzanie


Exilis jest bezinwazyjną techniką liposukcji, dzięki zastosowaniu technologii RID, która polega na połączeniu terapii ultradźwiękowej z kontrolowanym nagrzewaniem tkanki. Aby skuteczność zabiegu była jak najlepsza, w urządzeniu zastosowano emiter fal radiowych oraz wbudowany system chłodzenia. Terapia Exilis skutecznie redukuje objętość tkanki tłuszczowej i ujędrnia skórę.

Dzięki kuracji Exilis:
-Poprawisz i wysmuklisz sylwetkę poprzez redukcję tkanki tłuszczowej
-Wymodelujesz wybrane części ciała i poprawisz ich kontur
-Poprawisz napięcie i ujędrnienie skóry poprzez zwiększenie jej gęstości
-Zredukujesz cellulit i rozstępy

To najszybsza metoda, która poprawi napięcie, sprężystość i teksturę skóry. Opiera się na zastosowaniu innowacyjnych technologii, które zapewniają pełne bezpieczeństwo i kontrolę użytkownika poprzez ulepszony kształt głowicy.

Rozpoznanie
Kierujemy system fal radiowych skojarzony z ultradźwiękami dokładnie na określoną, głębszą warstwę tkanki tłuszczowej, jednocześnie regulując temperaturę skóry. Dodatkowo chronimy jej delikatną strukturę przed przegrzaniem, dzięki kontaktowemu chłodzeniu powierzchni.

Izolacja

Korzystając z ultradźwięków rozbijamy zwłóknienia i izolujemy je ułatwiając zastosowanie terapii z energią o wysokiej częstotliwości.

Dezaktywacja
Fala radiowa stymuluje aktywność metaboliczną nieaktywnych komórek w złogach tłuszczowych, poprzez głębokie nagrzanie tkanki do ponad 40 stopni Celsjusza. W konsekwencji jej objętość zmniejsza się i ulega redukcji, ponieważ procesy lokalnej lipolizy zostają przyspieszone.

Oprócz modelowania sylwetki, Exilis ma również ogromny wpływ na jakość naszej skóry. Podczas rozgrzewania nie tylko rozbija komórki tłuszczowe, lecz także pobudza fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych i elastycznych. Skóra zyskuje wtedy sprężystość i jędrność i skutecznie pozbywa się zwiotczałych obszarów.

Jakie są korzyści Exilis?
-Poprawisz i wysmuklisz sylwetkę poprzez redukcję tkanki tłuszczowej,
-Wymodelujesz wybrane części ciała i poprawisz ich kontur,
-Poprawisz napięcie i ujędrnienie skóry poprzez zwiększenie jej gęstości,
-Zredukujesz cellulit i rozstępy.

Jak wygląda zabieg Exilis?
Podstawą każdego zabiegu wykonywanego w naszym Instytucie są rzetelnie przeprowadzone konsultacje, podczas których, w przypadku Exilis, kosmetolog ocenia problem i diagnozuje stan tkanki tłuszczowej. Na początku ustalana jest ilość zabiegów. Następnie dobieramy odpowiednią metodę do obszaru działania i przystępujemy do zabiegu. Na ciele pacjenta umieszczamy elektrodę bierną i nanosimy olej mineralny w celu poprawienia przepływu energii. Urządzenie podgrzewa wybrany obszar ciała do temperatury ponad 40 stopni Celsjusza, przyśpieszając procesy metaboliczne i rozbijając komórki tłuszczowe.

Zabieg na jednym obszarze ciała trwa od 12 do 24 minut, a cała kuracja wraz z konsultacją i przygotowaniem, nie przekracza 40 minut. Najlepsze efekty przynosi seria 4-6 zabiegów powtarzanych w odstępach co 7-10 dni. Aby utrzymać jak najdłuższy efekt, zaleca się przeprowadzenie stymulacji limfatycznej.

Jakich efektów można się spodziewać podczas zabiegu?
Metoda Exilis jest całkowicie bezpieczna i bezbolesna. Jedyne dodatkowe odczucia to delikatne ciepło i lekkie zaczerwienienie okolicy poddawanej zabiegowi. Kuracja trwa około 40 minut, a jej efekty są zauważalne już po pierwszej wizycie i nie wymagają rekonwalescencji. Skuteczność Exilis potwierdzają liczne badania kliniczne i laboratoryjne.

W przeciągu 24 godzin od zabiegu, może wystąpić podwyższona temperatura i osłabienie organizmu.

Jakie są przeciwwskazania?
-Ciąża i okres karmienia piersią
-Wszczepiony rozrusznik serca
-Choroby nerek i wątroby
-Niewyleczone zaburzenia sercowo-naczyniowe
-Zakrzepowe zapalenie żył i zakrzepica
-Choroba nowotworowa