IMPACT – Liposukcja ultradźwiękowa

Odkryj razem z Nami świat relaksu i piękna.

IMPACT – Liposukcja ultradźwiękowa


Jedyne w Rzeszowie profesjonalne urządzenie IMPACT stanowiące prawdziwą alternatywę dla chirurgicznych zabiegów odsysania tłuszczu.
Urządzenie IMPACT jest najbardziej skutecznym urządzeniem umożliwiającym wymodelowanie figury poprzez likwidację nadmiaru lokalnej tkanki tłuszczowej, redukcję cellulitu oraz ujędrnienie i poprawę wyglądu skóry.
Efektem zabiegu jest zmniejszenie obwodów poprzez redukcję tkanki tłuszczowej w obszarach brzucha, talii, ud, górnych partii rąk, pleców i pośladków.

IMPACT – nieinwazyjna liposukcja metodą kawitacji

Podstawą technologii urządzenia IMPACT jest wykorzystanie zjawisk kawitacji ultradźwiękowej oraz elektroporacji.
Kawitacja jest zjawiskiem fizycznym wywołanym działaniem fali ultradźwiękowej. Doprowadzona do ośrodka płynnego energia wywołuje efekt kompresji i dekompresji powodując powstawanie pęcherzyków, które akumulują energię. W wyniku nagromadzenia energii pęcherzyki ulegają implozji i mechanicznie oddziałują na otaczające tkanki, powodując rozerwanie błon komórek tłuszczowych. Zjawisko kawitacji wykorzystane w zabiegach IMPACT ma na celu doprowadzenie do trwałej destrukcji adipocytów.

Elektroporacja potocznie nazywana „mezoterapią bezigłową” jest zjawiskiem zachodzącym w błonach komórkowych oraz w warstwie rogowej naskórka. Na skutek działania złożonych impulsów prądowych następuje chwilowe i odwracalne otwarcie mikroporów, umożliwiając wprowadzanie w głąb skóry aktywnych składników zawartych w produktach leczniczych i pielęgnacyjnych. W zabiegach IMPACT stosuje się preparaty żelowe o działaniu przeciwcellulitowym i ujędrniającym.

Kombinacja obu powyższych nowoczesnych technik sprawia, iż IMPACT stanowi prawdziwą alternatywę dla chirurgicznych zabiegów odsysania tłuszczu (liposukcji) oraz jest najbardziej skutecznym urządzeniem umożliwiającym wymodelowanie figury poprzez likwidację nadmiaru lokalnej tkanki tłuszczowej, redukcję cellulitu i ujędrnienie skóry. Efektem zabiegu jest zmniejszenie obwodów poprzez redukcję tkanki tłuszczowej w obszarach brzucha, talii, ud, pleców i pośladków.

Zabieg aparatem IMPACT jako nieinwazyjna likwidacja tkanki tłuszczowej jest bezpiecznym i bezbolesnym sposobem szybkiego oraz skutecznego modelowania sylwetki za pomocą kawitacji ultradźwiękowej najnowszej generacji.