Power Slim

Odkryj razem z Nami świat relaksu i piękna.

Power Slim


Tajemnicą skutecznego działania metody PowerSlim jest zastrzeżona metoda synergii podczerwieni i jonizacji oraz specjalnie opracowanego konceptu zabiegów.

Spalanie kalorii
Metoda bazuje na zintensyfikowaniu naturalnych procesów metabolicznych naszego organizmu takich jak efekt pocenia czy też stymulacja produkcji kolagenu. Podczerwień to prawdziwy eliksir życia i młodości. To dwa najlepsze promienie wyciągnięte ze słońca i zamknięte w żarniku. Podczerwień intensyfikuje metabolizm i powoduje duże spalanie kalorii likwidując przy tym cellulit i poprawiając wygląd skóry. Natura promieni podczerwonych sprawia, że 2000 kcal tracisz zupełnie bez wysiłku, leżąc i słuchając muzyki.

Cellulit i oczyszczanie z toksyn
W Power Slim następuje bardzo intensywny proces pocenia. Woda, która wychodzi z organizmu pochodzi z rozpadu cząsteczek tłuszczu i cellulitu. intensywne pocenie pochłania ogromne ilości wody, która jest właśnie produktem ubocznym rozbitych cząsteczek tłuszczu. Poprzez rozszerzenie naczyń krwionośnych, otwarcie porów i zwiększenie krążenia krwi potęguje wchłanianie aktywnych substancji z okładów, które aktywują procesy metaboliczne. Jonizacja z kolei, to swoiste turbodoładowanie. Pomagając w dotlenianiu komórek skóry i tkanek podskórnych przyspiesza spalanie tłuszczu i oczyszczanie z toksyn.

Elektroprądy
Całości dużego efektu dopełniają zabiegi wykorzystujące elektroprądy, niezwykle efektywne masaże wykonywane na rozgrzanym w podczerwieni ciele, ruch, a także stymulujący preparat z aktywnymi składnikami, które poprzez otwarte pory i rozszerzone naczynia docierają do podskórnych warstw i złogów tłuszczu, które przy zwykłych zabiegach pozostają nietknięte, gdyż zwykle krew nie dochodzi w tamte miejsca.

Zabiegi PowerSlim
Odpowiednie zabiegi i ściśle określony sposób ich wykonywania to trzeci, dopełniający element metody PowerSlim. Życiodajne i zdrowotne działanie podczerwieni i jonizacji spotęgowane zostało specjalnym konceptem zabiegów. Odpowiednia proporcja doboru i sposób wykonywania zabiegów optymalnie stymulują procesy metaboliczne uzyskując olbrzymie efekty w wyszczplaniu, likwidacji cellulitu i odmładzaniu skóry.

Nagrzewanie podczerwienią
Nagrzewanie podczerwienią, zapewnia idealną termikę ciała otwiera pory, rozszerza naczynia krwionośne i zwiększa krążenie krwi co powoduje lepsze wchłanianie i dystrybucję substancji zawartych w kremach, okładach, guamach itp. W przypadku stosowania okładów, PowerSlim przyspiesza i wzmacnia wnikanie naturalnych substancji zawartych w ziołach, algach czy błotach, zwiększa efekt drenujący, tonizujący a także odtruwający. W zabiegach wykorzystujemy specjalny preparat PowerSlim. Preparat zawiera skoncentrowane substancje aktywne, które należą do najskuteczniejszych w redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej: algi focus, cynamon, imbir, bluszcz, kofeinę, AHA i witaminy, które dzięki podczerwieni i jonizacji są doskonale wchłaniane i absorbowane przez skórę.

Głębokie ciepło
Głębokie ciepło doskonale wpływa na mięśnie i tkanki podskórne, powoduje ich przekrwienie i zmniejszenie napięcia. Zwiększa się rozciągliwość tkanek kolagenowych. Wstępne wygrzanie przed masażem sprawia, że wykonywany masaż jest o wiele bardziej efektywny. Cząsteczki tłuszczu i cellulitu rozbijane są z większą skutecznością.

Elektrostymulacja
Jeszcze nigdy zabiegi elektrostymulacji nie były tak skuteczne jak w PowerSlim Studio. Efekt synergii połączenia dwóch bodźców – ciepła podczerwieni i elektrostymulacji daje bardzo dobre efekty w odchudzaniu, kształtowaniu sylwetki i redukcji cellulitu. Energia podczerwieni rozgrzewa tkanki, rozszerza naczynia krwionośne i przyspiesza procesy metaboliczne. W takich warunkach przesuwanie molekuł przez prądy elektrostymulacji następuje o wiele intensywniej. Rozgrzane i rozbite cząsteczki tkanki tłuszczowej lub cellulitu są szybciej i dokładniej usuwane i transportowane przez rozszerzone naczynia krwionośne.