Keratynowe Prostowanie Włosów

Odkryj razem z Nami świat relaksu i piękna.

Keratynowe Prostowanie Włosów


KERATIN THERAPY jest zabiegiem opartym na keratynie, która bez udziału żrących środków chemicznych, w naturalny sposób prostuje włosy. Jest to działanie odżywcze, które przeobraża włosy i nadaje im połysk. Ta niewiarygodna terapia została opracowana dla osób, które mają włosy kręcone, poskręcane i zniszczone. Poprzez wprowadzenie keratyny głęboko w powłoczkę włosa, Keratin wpływa na naturalne składniki włosów, aby osiągnąć radykalny blask, piękną gładkość i zdrowy, łatwy w utrzymaniu styl.

Z keratynowego prostowania włosów może skorzystać każdy, nawet osoby mające włosy poddane zbyt wielu procesom i zniszczone chemią.
Właściwie, im bardziej zniszczone włosy, tym lepiej i dłużej działa terapia, która głęboko je odżywia i odbudowuje. Jest ona czymś więcej, niż tylko sposobem na prostowanie.
Natychmiastowy rezultat to miękkość, połysk i wykwintność – nadaje się do włosów farbowanych i prostowanych chemicznie.
Terapia keratynowa jest łagodna dla włosów, poprawia ich stan i odbudowuje odporność, aby uczynić je silnymi i elastycznymi. Ponadto, uodparnia włosy na warunki pogodowe i rozwiewanie się na wszystkie strony oraz przeciwdziała efektom wilgoci.
Terapia keratynowa nadaje włosom bardzo naturalny wygląd. Terapia eliminuje mało atrakcyjne skręcanie się i maksymalizuje blask, jednocześnie odżywiając i poprawiając stan włosów. Twoje włosy będą zawsze miękkie i gładkie, a oszałamiające rezultaty będą widoczne natychmiast po zastosowaniu.