Rytuały Kerastase

Odkryj razem z Nami świat relaksu i piękna.

Rytuały Kerastase


Oferujemy Państwu cały szereg zabiegów pielęgnacyjnych Kérastase, zwanych rytuałami. Ta nazwa określa, że jest to połączenie najwyższej jakości kosmetyków stworzonych w nowoczesnych laboratoriach ze specjalistycznym masażem umożliwiającym właściwą formę ich aplikacji oraz atmosferą, w której dokonywany jest zabieg. Nie jest tutaj naszym celem przedstawienie wszystkich rodzajów rytuałów bowiem ich odmian jest zbyt wiele, a dobór wymaga szerokiej i specjalistycznej wiedzy oraz długotrwałej praktyki.

Podstawowym elementem wyboru rytuału i jego odmiany jest oczywiście ocena rodzaju i stanu włosów oraz skóry głowy; to może poprawnie wykonać jedynie wykwalifikowany konsultant Kérastase, który określi nie tylko stan włosów i skóry głowy, ale również przyczyny ewentualnych problemów i najlepszą metodę pielęgnacji. Drugim elementem jest szczegółowy dobór składników rytuału, a także czas trwania i metoda aplikacji.

Rytuały Kérastase to kompletny zestaw środków przeznaczonych nie tylko do odbudowy ich struktury, ale także – a raczej przede wszystkim – do odbudowy ich kształtu, lekkości, połysku, energii, miękkości i elegancji; po prostu ich niepowtarzalnego kształtu i indywidualnego piękna.