Solarium

Odkryj razem z Nami świat relaksu i piękna.

Solarium


Piękne opalone ciało jest oznaką młodości, radości i aktywnego trybu życia. Jeżeli jednak nie masz czasu na wylegiwanie się na plaży, to nasze solarium jest bardzo wygodnym sposobem na zachowanie brązowej skóry przez cały rok.

Nasze urządzenia są bezpieczne i fabrycznie nowe. Jesteśmy autoryzowanym salonem Ergoline Polska. Doceniamy wymagania naszych klientów i dlatego uczestniczymy w programie „Bezpieczne Solarium” Ergoline Polska.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów oferując zupełnie nową technologię z zakresu opalania. Zadbaliśmy o to, by opalanie było nie tylko zdrowe, bezpieczne i intensywne, ale by stało się chwilą prawdziwego relaksu, odprężeniem dla ciała i umysłu.

Jakość, komfort, bezpieczeństwo.

Zapewniamy naszym klientom najwyższą jakość usług i gwarancję pięknej opalenizny. Nasze studio stawia przede wszystkim na komfort, bezpieczeństwo oraz zadowolenie naszych klientów. Osoby obsługujące klientów ukończyły szkolenie z zakresu obsługi solarium i klientów w salonie solaryjnym. Dzięki takiemu przygotowaniu personel służy fachową pomocą i można być pewnym, że klient będzie bezpieczny i opuści salon zadowolony. Każda osoba odwiedzająca salon jest informowana o zasadach bezpieczeństwa opalania, o zaletach związanych ze stosowaniem kosmetyków ochronnych. Oczywiście zawsze przeprowadzamy badanie dotyczące rodzaju skóry klienta i indywidualnie dobieramy aktywatory oraz czas opalania.