Masaż Brazylijski (Bańką Chińską)

Zmieniając Twoje ciało zmienimy Twoje życie.


Masaż Brazylijski (Bańką Chińską)


Masaż podciśnieniowy BAŃKĄ CHIŃSKĄ to doskonała forma redukcji cellulitu i utraty tkanki tłuszczowej. Podciśnienie, które wytwarza się w bańce przez usunięcie z niej powietrza, powoduje zassanie skóry i tkanek leżących pod bańką. W skórę wcierane jest aktywne sebum z kompleksem antycellulitowym lub wzmacniającym mięśnie, a następnie partie ciała poddawane są zabiegowi masowania techniką klasyczną, aby delikatnie rozgrzać i pobudzić skórę oraz tkanki podskórne. Potem finalny masaż bańką chińską. Na koniec nakładany jest krem przyspieszający metabolizm skóry i usuwający uboczne efekty przemiany materii powodujące cellulit, uwalniane ze skóry podczas masażu.

Jak każdy masaż, BAŃKA CHIŃSKA bardzo mocno stymuluje procesy fizjologiczne organizmu. Powodując mocne przekrwienie tkanek masowanych, poprawia mikrokrążenie, a co za tym idzie odżywianie i odprowadzenie produktów przemiany. Masowane mogą być wszystkie partie mięśniowe. Najlepsze efekty ujędrniające oraz redukujące cellulit i tkankę tłuszczową uzyskuje się łącząc serie DRENAŻU LIMFATYCZNEGO oraz serie masażu BAŃKĄ CHIŃSKĄ. Każdy klient ma indywidualnie dobierany program masażu z uwzględnieniem przeciwskazań do takich zabiegów. Doskonały rezultat uzyskuje się masując NOGI, POŚLADKI oraz BRZUCH.

Utrzymując aktywność ruchową, prawidłowe odżywianie oraz korzystając z masażu bardzo szybko uwidaczniają się pozytywne zmiany wyglądu ciała.