Masaż Ciepłym Miodem

Zmieniając Twoje ciało zmienimy Twoje życie.


Masaż Ciepłym Miodem


Ciepły miód wykorzystany w tym zabiegu doskonale obniża napięcie mięśniowe, a dzięki swoim właściwościom detoksykacyjnym usuwa sole i toksyny nagromadzone w organizmie, dodatkowo otwiera pory, dotlenia i relaksuje. Skóra po takim masażu jest gładka i zregenerowana. Masaż miodem jest jedynym rodzajem masażu wyciągającym nagromadzone w organizmie toksyny przez skórę- zawdzięczamy to ściągającej toksyny właściwości miodu. Masaż miodem oczyszcza lepiej jak sauna czy peeling.

Przywraca harmonię między duchem a ciałem.

Według ludowej medycyny tybetańskiej i mongolskiej masaż miodem „rozsyła” energię po całym ciele, masuje się bowiem głównie drogi, którymi ona przepływa. Masaż odblokowuje w ten sposób czakry i kanały energetyczne. Następuje przywrócenie równowagi między Jin i Jang. Zostają ustabilizowane i wyciszone emocje, umysł się rozjaśnia, wraca chęć do działania.

Usuwa blokady z okolic pleców.

W plecach zbierają się wszystkie napięcia fizyczne, mentalne i emocjonalne – są one niby arena, na której stają do walki problemy i konflikty, z jakimi się borykamy. Masaż miodem usuwa napięcia mięśniowe, a z nimi konflikty duchowe – jak twierdzą terapeuci – uzdrawiając cały organizm.