Masaż firmowy Sekret Piękna

Zmieniając Twoje ciało zmienimy Twoje życie.

Masaż firmowy Sekret Piękna


Autorski masaż FIRMOWY to solidna dawka relaksu i zdrowia dla najbardziej wymagających. Masaż rozgrzewający łączy w sobie techniki klasycznego masażu relaksacyjnego z chińską techniką leczenia ciepłem.

Masaż stworzony został na wyłączność dla Sekretów Piękna . W masażu tym przeważają wyraziste głębokie i płynne techniki, oparte w znacznej części na pracy miękkimi częściami przedramion. Masaż oddziaływuje bardzo głęboko na osobę masowaną zarówno w sferze fizycznej, przynosząc wyraźny relax, jak i na sferę ducha, otwierając umysł na nowe przeżycia. Ze względu na płynne ruchy występujące w tym masażu, jest on jednym z najbardziej relaksacyjnych masaży.

Efektem masażu są odprężone mięśnie, pobudzona skóra i układ krążenia. Ciepło niweluje bóle różnego pochodzenia, w tym bóle stresogenne. Masaż wspaniale oddziałuje na układ nerwowy, przywraca właściwe krążenie i ciśnienie krwi.

Ponadto masaż rozgrzewający podnosi odporność organizmu na infekcje oraz znacząco pomaga w walce z bezsennością.

Włączenie do masażu chińskiej techniki leczenia ciepłem działa silnie regenerująco i odmładzająco na cały organizm, a pobudzanie punktów aktywnych w ciele zwiększa przepływ życiodajnej energii Chi odpowiedzialnej za codzienną energię witalną.