Fractional Duet RF

Odkryj razem z Nami świat relaksu i piękna.


Fractional Duet RF


Najnowsze urządzenie na rynku polskim wykorzystujące system frakcjonowania skóry oraz falę radiową w nowej odsłonie .
Fractional RF Duet dzięki zastosowaniu dwóch rewolucyjnych systemów opracowania i podgrzewania skóry właściwej sprawia, że zabiegi liftingujące , poprawiające owal twarzy oraz zwężające widoczne rozszerzone gruczoły łojowe są jeszcze bardziej skuteczne a rezultaty widoczne już po pierwszym spotkaniu.

Fractional Rf Duet posiada system THERMAL RF oraz FRACTIONAL RF oferujący najbardziej efektywną metodę odmłodzenia skóry.

Działanie urządzenia podzielone jest na dwie płaszczyzny:

FRACTIONAL RF
3 różnej wielkości głowice wyposażone w ultra cienkie wypustki – każda z nich jest źródłem impulsu fali radiowej. Energia cieplna wytwarzana w skórze jest tak wysoka, że dochodzi do ablacyjnego uszkodzenia naskórka. Możemy regulować zagęszczenie wypustek na głowicy oraz moc przekazywaną do skóry w zależności od okolicy na jakiej pracujemy oraz nasilenia problemu.

FRACTIONAL RF dostarcza energię skuteczniej do głębokich warstw skóry właściwej niż tradycyjne lasery frakcyjne.
Energia cieplna przenika do głębokości ok. 400 mikronów. Dzięki zastosowaniu FRACTIONAL RF pozostają zminimalizowane uszkodzenia naskórka.

THERMAL RF
3 różnej wielkości głowice oraz możliwość zmiany fali : ciągła oraz impulsowa pozwalają na silne przegrzanie skóry właściwej bez uszkodzenia naskórka – tzw. frakcjonowanie 3D.
Zabieg na całą twarz z zastosowaniem końcówek w trybie ciągłym ( continuous mode) jest szybki i bezbolesny dzięki czemu klientki Gabinetu oszczędzają czas a w zamian dostają spektakularne efekty napięcia i wymodelowania owalu twarzy.
Dzięki zastosowaniu trybu pulsacyjnego( shot mode) seria obejmuje tylko 3 spotkania co 4 tygodnie.

Fractional RF Duet posiada certyfikat medyczny CE co jest gwarancją najwyższej jakość usługi.