iMoos termolifting twarzy szyi i dekoltu

Termolifting twarzy, szyi i dekoltu


iMoosTermolifting to bezinwazyjna specjalistyczna metoda liftingu twarzy, szyi i okolicy oka oraz zagęszczająca strukturę skóry. Jego spektakularne efekty zawdzięcza synergicznemu połączeniu RF bipolarnych fal radiowych, terapii czerwonym światłem LED oraz masażu podciśnieniowego Vacuum. Termolifting to innowacyjne urządzenie służące do przeprowadzania zabiegów niechirurgicznego napinania, ujędrniania i konturowania skóry twarzy. Powstrzymuje efekty upływającego czasu i przeciwdziała skutkom starzenia się skóry poprzez pobudzenie naturalnych procesów regeneracyjnych.

JAK DZIAŁA TERMOLIFTING RF?

Urządzenie wykorzystuje zaawansowaną technologię wysokich częstotliwości fal radiowych RF przy jednoczesnym użyciu terapii LED i masażu. Efekt termiczny zachodzący w dolnych warstwach skóry powoduje podgrzanie włókien kolagenowych, co skutkuje gwałtownym skurczeniem się włókien do ich pierwotnej długości. W efekcie skóra zostaje zagęszczona i ściągnięta, zwiększa się jej napięcie i elastyczność, zmianom ulega również jej struktura, przez co zmarszczki zostają wygładzone. Pod wpływem wysokiej temperatury fibroblasty stymulowane są do produkcji nowych włókien kolagenowych. Dzięki zwiększonej produkcji kolagenu, o około 30%, uzyskujemy efekt zwiększenia gęstości skóry i liftingu 3D twarzy, szyi i dekoltu. Ponadto terapia czerwonym światłem LED stymuluje procesy odnowy skóry oraz niweluje oznaki fotostarzenia skóry.

EFEKTY
Termolifting RF zapewnia głęboki lifting skóry twarzy, szyi, dekoltu i okolicy oka. Usuwa obwisłości, zmarszczki i bruzdy, wygładza skórę i ją napina, niweluje rysy i linie wokół ust, oczu oraz na czole. Zabieg służy podkreśleniu owalu twarzy i przywróceniu konturów wzdłuż linii żuchwy i pod brodą, a także podniesieniu opadniętych z wiekiem policzków i podbródka. Likwiduje również zwiotczenie skóry szyi regenerując i poprawiając jej strukturę. Dzięki synergicznemu połączeniu trzech technologii efekt widoczny jest natychmiast po zabiegu, natomiast proces tworzenia kolagenu jest długotrwały i następuje stopniowo, stąd końcowy efekt odmłodzenia i zagęszczenia skóry uzyskujemy po 3 miesiącach od zabiegu.

GŁĘBOKI LIFTING

Wyraźne napięcie skóry i podniesienie owalu twarzy

ANTI-AGING
Przebudowa włókien kolagenowych w skórze

ODMŁODZENIE
Niwelacja oznak fotostarzenia skóry

DRENAŻ LIMFATYCZNY
Poprawia mikrokrążenia i wzmocnienie naczyń krwionośnych