Intraject

NOWOŚĆ! INTRAJECT – jedno urządzenie, wiele nowych możliwości zabiegowych!

Poznaj cenę i zapisz się na zabieg

Intraject, to jedno urządzenie medyczne, które dzięki swojej niezwykłej wszechstronności łączy w sobie działanie sonoporacji, kawitacji ultradźwiękowej, radiofrekwencji igłowej i plazmy azotowej. Zwiększa absorbcję i pożądany wpływ składników aktywnych zawartych w kosmetykach, dzięki czemu podnosi stężenie, przyspiesza i zarazem wydłuża czas ich działania. Wachlarz możliwości zabiegowych jest niezwykle szeroki, a dodatkowo terapia daje natychmiastowe rezultaty wypełnienia zmarszczek na obszarze zabiegowym oraz niesamowity efekt zagęszczenia skóry.

INTRAJECT – SZEROKIE SPEKTRUM NAJNOWSZYCH TECHNOLOGII DLA GŁĘBOKIEJ ODNOWY SKÓRY TWARZY, CIAŁA I GŁOWY

- udowodniona klinicznie absorbcja składników aktywnych poprzez działanie przezskórne i ciągłą aktywację tkanek
- zwiększona efektywność dostarczania składników aktywnych
- synergia działania technologii sonoporacji, kawitacji ultradźwiękowej, radiofrekwencji igłowej i plazmy azotowej
- dostarczennie do komórek skóry cząsteczek rozpuszczalnych w wodzie, peptydów, protein i innych makrocząsteczek
- niechirurgiczna odnowa skóry
- zintensyfikowane miejscowe stężenie składników aktywnych
- zintensfiykowana szybkość działania i spektakularne rezultaty
- wydłużona skuteczność działania składników aktywnych

KORZYŚCI DLA SKÓRY

Natychmiastowy rezultat wypełnienia na obszarze zabiegowym, z niesamowitym efektem zagęszczenia skóry Zabiegi wykonywane urządzeniem Intraject stymulują: - odnowę kolagenu
- produkcję elastyny
- samoodtwarzanie kwasu hialuronowego
Efekt widoczny jest już po zabiegu – skóra jest napięta i naprężona. Pierwsze efekty regeneracji tkanek pojawiają się bardzo szybko, a co najważniejsze – rezultaty zabiegów są trwałe.

GŁOWICA DO PEELINGU KAWITACYJNEGO I SONOPORACJI, a także RADIOFREKWENCJI IGŁOWEJ I ELEKTROPORACJI

Ufff! Dlatego właśnie piszemy, że urządzenie Intraject jest niewsychanie wszechstronne. Dzięki tak dużej liczbie możliwości i dopasowanym do urządzenia głowicom mamy tak wiele możliwości zabiegowych. Inne głowice odpowiadają za stymulację włókien mięśniowych w tkankach podskórnych, zapewniając przy tym efekt napięcia skóry. Inne za pobudzanie krążenia krwi, czego skutkiem jest redukcja zmarszczek i zasienień (na przykład pod oczami). Jeszcze inne stymulują produkcje kolagenu, przwciwdziałając zwiotczeniu skóry, redukując rozstępy i zmarszczki.

WYBRANE ZABIEGI WYKONYWANE URZĄDZENIEM INTRAJECT

- zabieg przeciwko wypadaniu włosów – zarówno te, których zadaniem jest wzmocnienie i zagęszczenie włosów, jak i terapia przeciwko ich wypadaniu i łysieniu - powierzchniowe i głębokie zmarszczki – każdej okolicy twarzy, łącznie z delikatną skórą wokół oczu - lifting powieki (befaroplastyka powiek) - redukcja powiększonych porów i blizn potrądzikowych - hiperpigmentacja – przebarwienia każdego typu - modelowanie kształtu twarzy - lifting szyi – jeden z niewielu naprawdę skutecznych zabiegów na tę partię twarzy! - terapia rozstępów – dotyczy zarówno starych jak i nowych blizn
Dzięki głowicy w formie skrzykawki IntraJect umożliwia synergię technologii Sonoporacji, RF i Elektroporacji w celu przezskórnego dostarczania składników aktywnych i odnowy skóry.

MOŻLIWOŚCI URZĄDZENIA INTRAJECT

SONOPORACJA

Ultradźwięki o niskiej częstotliwości wywołują zmiany w warstwie rogowej naskórka, co w konsekwencji zwiększa przepuszczalność komórkową zwiększając wchłanianie składników aktywnych. Ponadto daje następujące efekty: - efekty mikromechaniczne
- efekty termiczne
Kawitacja Efekt kawitacji jest głównym czynnikiem odpowiedzialnym za zmniejszenie bariery skórnej.

RADIOPORACJA

Dzięki impulsom elektrycznym, które umożliwiają otwarcie międzykomórkowych drzwi, zestaw składników aktywnych ma możliwość przenikania przez bariery skórne. Radioporacja działa na zasadzie generowania fal radiowych, które przyśpieszają procesy absorbcji przez komórki skóry składników o dużej masie cząsteczkowej, z jednoczesnym mikronakłuwaniem specjalną głowicą.

ELEKTROPORACJA

Wykorzystuje modulowane prądy o niskiej intensywności, które tworzą nowy pozakomórkowy kanał. Ta zmiana w błonie komórkowej umożliwia większą przepuszczalność dla różnych cząsteczek hydrofilowych, które w innym przypadku nie miałaby możliwości przebić się do komórki.

INTRAJECT FALA PLAZMOWA

GŁOWICA PLAZMOWA

Fala plazmowa w urządzeniu Intraject wykorzystuje do regeneracji skóry technologię plazmy azotowej dostarczaną z plazmy, a nie światła czy RFu. Plazma jest czwartym stanem skupienia materii, w którym elektrony są usuwane z atomów, tworząc zjonizowany gaz. Fala plazmowa dostarcza energię plazmową, wyjątkową energię cieplną, bez bezpośredniego kontaktu ze skórą. Plazma jest emitowana w milisekundowym impulsie, dostarczając energię do określonych tkanek bez opierania się na chromoforach. Energia cieplna jest równomiernie absorbowana przez skórę, tworząc prawidłowe warunki naturalnych czynników wzrostu dla nowego kolagenu i procesu regeneracji skóry dla jej naturalnego, młodszego wyglądu. Ta technologia może być stosowana przy różnych energiach, dla różnych głębokości i rezultatów, od powierzchownego złuszczania naskórka do głębszej regeneracji skóry właściwej. Fala plazmowa wytwarza minimalny efekt cieplny w przylegających tkankach niezależnie od czasu aplikacji. Plazma równocześnie wpływa na wiele obszarów. Testy kliniczne pokazują nieporównywalny wpływ na zmarszczki (płytkie i głębokie), poluźnienie skóry, odbudowę skóry, blizny potrądzikowe, zmniejszenie porów, przebarwienia, napięcie skóry-i wszystko w jednym momencie. Fala plazmowa posiada unikalną zdolność do stymulowania ciągłej poprawy stanu skóry, nawet rok po zabiegu. Procedura pobudza wytworzenie się suchej powłoki na powierzchni skóry, która złuszcza się po kilku dniach do zabiegu. Istnieje możliwość wyboru różnej kombinacji zabiegów, w zależności od problemu terapeutycznego i okresu rekonwalescencji. Okres regeneracji jest znacząco krótszy w porównaniu z innymi procedurami, i pielęgnacja pozabiegowa jest znacznie łatwiejsza. Nawet przy bardzo mocnych zabiegach okres całkowitej regeneracji skóry nie przekracza jednego tygodnia.

PROBLEMY I WSKAZANIA, KTÓRE MOŻNA ROZWIĄZAĆ DZIĘKI INTRAJECT

- Blefaroplastyka powieki górnej i dolnej
- Lifting twarzy i szyi
- Lifting nadmiatu skóry na ramionach i brzuchu
- Lifting okolicy pępka
- Rozstępy
- Niefarmakologiczne zabiegi na trądzik
- Blizny potrądzikowe
- Blizny i bliznowce
- Przebarwienia skóry( plamy starcze, plamy posłoneczne)
- Brodawki
- Mięśniaki
- Złogi cholesterolu