Laser Diodowy

Odkryj razem z Nami świat relaksu i piękna.


Laser Diodowy


Niezawodny w laserowej depilacji owłosienia. Jest to najnowszy model lasera diodowego. Zastosowano w nim idealnie dopracowane rozwiązania techniczne.
Niezwykle wydajny system chłodzenia głowicy Cool Up sprowadza ewentualne intensywne odczucia klientów do minimum, kolejne osiągnięcie to najnowszy system ProLens.
To dzięki niemu wiązka promieniowania laserowego jest ściśle skupiona i niesie ze sobą bardzo dużą dawkę energii, która jest pochłaniana tylko przez melaninę włosa.
Dochodzi do przegrzania mieszka włosowego i denaturacji białka dzięki czemu mieszek włosowy zostaje zniszczony. Chłodzona głowica oraz płynna regulacja częstotliwości impulsu sprowadzają ewentualne intensywne odczucia klienta do minimum. Płynna regulacja częstotliwości impulsu od 1 do 10 Hz oraz innowacyjna metoda wykonywania zabiegu w znacznym stopniu zmniejszają czas zabiegu, a poręczna lekka głowica ułatwia pracę operatora. Jego wielką zaletą jest duża powierzchnia kryształu 12 x 12 mm dzięki czemu zabiegi są proste i szybkie do wykonania.

Najnowszy laser diodowy Depi-Light III to niezawodny sposób na maksymalnie skuteczne zabiegi depilacji.
Sam zabieg depilacji laserowej trwa od kilku do kilkunastu minut, a wysoką skuteczność można uzyskać już po czterech seansach, dzięki czemu koszt całej kuracji jest cenowo atrakcyjny.

KILKA SŁÓW O DEPILACJI LASEREM DIODOWYM

Poprzez zastosowanie wiązki lasera uszkodzeniu ulega mieszek włosowy (wraz z cebulką), który absorbuję energię przez barwnik znajdujący się we włosie, czyli melaninę. Nasze włosy mogą być w fazie wzrostu i właśnie na nie działa laser, jak również być w fazie uśpienia, która trwa od 4 do 8 tygodni. Po tym okresie włosy znowu zaczynają rosnąć, dlatego zabiegi laserem diodowym powtarza się minimum cztery razy, aby usunąć pozostałe włosy. Już po pierwszym zabiegu usunięte zostaje nawet do 40% włosów. Po całej kuracji laserowej obserwuje się średnią skuteczność w granicach 80% do 99%, przy czym należy pamiętać, że skuteczność oraz ilość niezbędnych zabiegów jest indywidualna, zależna między innymi od depilowanej partii ciała, gęstości owłosienia, jego koloru. Z doświadczeń wynika, że najlepsze efekty uzyskuje się dla włosów ciemnych, ze względu na dużą ilość melaniny w nich zawartej. W przeciwieństwie do innych metod depilacji dostępnych na rynku Laser diodowy daje trwałe rezultaty. Laser nie powoduje negatywnych efektów jak rozdwajania się włosa, jego wzmocnienie, czy też chwilowe uśpienie.Wybierając zabiegi Laserem diodowym stawiasz na najwyższą jakość, sprawdzoną na całym świecie.

Przeciwwskazania do zabiegu usuwania owłosienia:
-ciąża
-choroby nowotworowe
-niektóre terapie hormonalne (hormony światło uczulające)
-opryszczka aktywna
-infekcja skóry w miejscu wykonywania zabiegu
-skłonności do bliznowców i przebarwień
-bielactwo
-łuszczyca
-pozostałe

Oprócz wymienionych wyżej mogą występować także przeciwwskazania czasowe, np. mocna opalenizna, stosowanie ziół lub preparatów ze składnikami światło uczulającymi. Ważnym elementem terapii jest krótki wywiad z klientem, który ma na celu odpowiednie przygotowanie do zabiegu, dlatego przed ustaleniem daty prosimy o kontakt z naszym personelem. Zapewniamy, że osoby które wykonują zabiegi laserem diodowym zdobyły doświadczenie praktyczne, a ich wiedza poparta jest odpowiednimi certyfikatami.