OMEGA HYDRO PEEL II

Odkryj razem z Nami świat relaksu i piękna.


OMEGA HYDRO PEEL II

OMEGA HYDRO PELL II to zabieg łączący w sobie elementy oczyszczania, odświeżenia skóry, odżywiania i odmładzania. Kilkuetapowy zabieg pozwala na osiągnięcie wielu korzyści podczas jednej wizyty. Jest to nieinwazyjny zabieg z aplikacją odżywczych koktajli i substancji dobroczynnych dla skóry. Jednocześnie w trakcie zabiegu usuwany jest nadmiar sebum, zanieczyszczenia skóry i martwy naskórek. Zabieg może być wykonywany w przypadku wszystkich typów skóry, nawet najbardziej wrażliwych i delikatnych.

Zastosowana technologia i przebieg zabiegu

Nowoczesna technologia HYDROPEELINGU z podawaniem substancji aktywnych pomaga przeciwdziałać wielu problemom skórnym, odżywia ją i uelastycznia a tym samym nadaje blasku i świeżości. Zabieg jest bezinwazyjny, bezbolesny, komfortowy i bezpieczny. Nie wymaga żadnego przygotowania, nie ma też okresu rekonwalescencji. Jest to zabieg całoroczny. Dzięki zastosowaniu specjalnie dobranych substancji aktywnych efekt widać zaraz po wykonaniu zabiegu dlatego jest idealną propozycją zabiegu bankietowego.Można wykonać go w przerwie na lunch i po wszystkim wrócić do pracy. Zabieg składa się z kilku etapów, o różnorodnym działaniu i przeznaczeniu. Pierwszy z nich to oczyszczenie skóry pacjenta przy pomocy substancji złuszczających. Następnie na oczyszczoną skórę nanoszone są unikalne substancje aktywne, zawierające przeciwutleniacze, składniki, przeciwzapalne i nawilżające.Aby substancję aktywne jeszcze głębiej wniknęły w głąb skóry w kolejnym etapie stosuje się elektroporację, które dodatkowo odżywia skórę i sprzyja regeneracji., o relaksuje i poprawia ukrwienie, widocznie wygładzając skórę, niwelując zmarszczki i zmęczony wygląd.
Jeżeli skóra wymaga dogłębnego oczyszczenia, wykonujemy dodatkowo Hydro Diamond Peel z jednoczesnym podaniem substancji aktywnych. W celu działania regenerującego i odkażającego stosowana jest również terapia światłem LED.

Przeciwwskazania:
aktywne choroby skóry, infekcje, aktywna opryszczka
patologiczne stany chorób przewlekłych (nowotwór, cukrzyca, epilepsja, itp.)
rozrusznik serca oraz metalowe implanty
nadwrażliwość na prąd elektryczny
ciąża, karmienie piersią (pomijamy etap elektroporacji)

Wskazania
cera szara, zmęczona, sucha, pozbawiona blasku, z oznakami starzenia
skóra wymagająca dogłębnego oczyszczenia i nawilżenia
skóra narażona na działanie zanieczyszczeń miejskich, czynników atmosferycznych/promieniowanie słoneczne
cera trądzikowa, zaskórniki, nadmierna produkcja sebum
tendencja do stanów zapalnych
rozszerzone pory
nierównomierny koloryt skóry
cera naczynkowa, nadreaktywna i problematyczne
działanie profilaktyczne na skórę zdrową

Efekty zabiegu
dotlenienie skóry właściwej, rozjaśnienie i rewitalizacja,
poprawa gęstości i jędrności skóry
nawilżenie, odżywienie, napięcie i wygładzenie skóry
uszczelnienie naczyń krwionośnych
poprawa kolorytu, redukcja przebarwień
zatrzymanie nadprodukcji sebum, łagodzenie stanów zapalnych