Radio Cut

Odkryj razem z Nami świat relaksu i piękna.


Radio Cut


Radiotermoliza Zmian Skórnych

Specjalnie opracowana funkcja ciągłego i przerywanego impulsu fali elektromagnetycznej umożliwia dostosowanie parametrów do odpowiedniego zabiegu, minimalizując dyskomfort pacjenta w odczuciach zabiegowych przy zachowaniu wysokiej skuteczności zabiegów.

Radio Cut to przełomowe urządzenie do nieinwazyjnych i bezpiecznych zabiegów zamykania naczynek krwionośnych, usuwania włókniaków, plam de Morgana i wielu innych nieprawidłowości skórnych.

Bez wkłuwania igły!
Drobne naczynia krwionośne ulegają natychmiastowemu zasklepieniu, obszar operacyjny jest zaś bardzo dobrze widoczny, dlatego obrzęki, krwiaki czy wysączenia są zredukowane do minimum.
Metoda jest bezpieczna, gdyż oddziałuje tylko i wyłącznie na docelowy obszar zabiegowy bez uszkodzenia sąsiednich tkanek.

Radio Cut wykorzystuje technologię fal radiowych. Zabiegi trwają krótko ok. 2-5 sekund i nie wymagają stosowania znieczulania. Metoda ta jest skuteczna, szybka i precyzyjna. Intensywność zabiegów jest kontrolowana.

Skuteczna metoda stosowana w przypadku:
-zamykania naczynek krwionośnych, małe teleangiektazje (tzw. pajęczynki)
-zamykania Spider Naevi – naczyniaka gwiaździstego (tzw. znamię pająkowate )
-naczyniaka wiśniowego (Plamki Campbell de Morgana )
-usuwania włókniaków
-usuwania prosaków
-kaszaków
-osuszania ropnych krostek trądzikowych
-odblokowania porów

Zalety zabiegu:
-skuteczność, szybkie efekty
-precyzyjność
-krótki czas zabiegu (2-5 sekund)
-bezpieczne i nieinwazyjne zabiegi – bez wkłuwania igły
-minimum dyskomfortu, zabiegi są bezbolesne
-nie wymaga stosowania znieczulenia
-kontrolowana intensywność impulsów

W większości przypadków efekty są widoczne natychmiast, w wielu przypadkach wystarczy tylko 1 zabieg – bez konieczności powtarzania.
Dyskomfort podczas zabiegu jest bardzo mały i tolerowany przez klientów. Odczucie można porównać do szybkiego, delikatnego uszczypnięcia. Nie wymagane jest stosowanie znieczulenia.

Jak działa?
Wykorzystuje technologię fal radiowych. Energia ta przewodzona przez precyzyjną elektrodę igłową przyciąga płyny na powierzchni skóry, lub w obrębie nieregularności skóry.
Zabiegi polegają na precyzyjnym przyłożeniu elektrody do miejsca zabiegowego. Następuje efekt elektrokoagulacji (np. naczynka) i „elektro-osuszenia” nieregularności skóry (np. ropne krostki trądzikowe) – płyny w tkance ulegają osuszeniu.

Istotną zaletą wyróżniającą Radio Cut od innych urządzeń jest fakt, że igły nie stają się gorące, tak więc nie dochodzi do poparzenia skóry.
Radio Cut posiada wymagane certyfikaty, medyczny certyfikat CE oraz certyfikat FDA, co jest gwarancją najwyższej jakość zabiegu i bezpieczeństwa klienta.