SCIZER

Odkryj razem z Nami świat relaksu i piękna.

SCIZER-Nowość


SCIZER stworzony został do zwalczania miejscowych nadmiarów tkanki tłuszczowej i najbardziej uporczywego cellulitu. Oporne na odchudzanie I ćwiczenia, komórki tłuszczowe gromadzą się przede wszystkim na brzuchu, udach, biodrach i ramionach. Nawet duża utrata wagi nie gwarantuje pozbycia się tych niedoskonałości. Urządzenie Scizer zapewnia wyjątkową skuteczność dzięki dwóm, wyposażonym w precyzyjny skaner i najgłębiej działającym, głowicom, ze wszystkich dotychczas wprowadzonych systemów HIFU na świecie.

Urządzenie wykorzystuje najnowocześniejszą, zaawansowaną technologię wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej High Intensity Focused Ultrasound (HIFU) działającej na głębokości 13 mm, precyzyjnie skupiając się na podskórnej warstwie tłuszczu. W rezultacie następuje natychmiastowe przerwanie błon komórek tłuszczowych, co skutkuje ich całkowitą śmiercią w obrębie powierzchni docelowej, podczas gdy otaczająca tkanka pozostaje niemal nietknięta.

Zastosowanie głowic o większej mocy, głębokości działania i polu oddziaływania, wraz z chłodzeniem daje imponujące wyniki zmniejszenia nagromadzonej tkanki tłuszczowej, cellulitu i wysmuklenia sylwetki w sposób komfortowy i mało bolesny, w krótszym czasie i bez okresu rekonwalescencji. Ponadto, ze względu na pozytywny wpływ fal ultradźwiękowych na włókna kolagenowe, usuwamy komórki tłuszczowe nie powodując rozciągnięcia skóry.

Zalety zabiegu:
-nieinwazyjność – brak konieczności zastosowania znieczulenia oraz brak okresu rekonwalescencji;
-wystarczy jeden zabieg na obszar docelowy;
-jednoczesne używanie 2 głowic skraca czas zabiegu o połowę;
-system chłodzenia pozwala na zastosowanie większej energii przy minimalnym bólu;
-trwały efekt;
-łatwość łączenia z innymi zabiegami.
-Scizer – zmniejsz swój rozmiar!
Czy zabieg jest bolesny?
Urządzenie SCIZER posiada wbudowany innowacyjny system chłodzenia, który pozwala chronić skórę przed koniecznością stosowania znieczulenia. Dzięki tej technologii, powierzchnia skóry pozostaje chłodna, a odczucie bólu jest znacznie niższe, nawet gdy wykorzystujemy dwie głowice jednocześnie.

Kiedy powstaje i jak długo utrzymuje się efekt?
-Najlepsze rezultaty uzyskuje się u pacjentów:
-z dobrym napięciem skóry (brak fałdów);
-prowadzących dobry i zdrowy tryb życia;
-z wskaźnikiem BMI poniżej 30;
-z warstwą tłuszczu o grubości co najmniej 2,5 cm.
-Już po pierwszym zabiegu możemy zaobserwować efekty. Jednak najbardziej widoczne rezultaty pojawiają się po upływie ok. 3 miesięcy od wykonania zabiegu.

Większość zniszczonych komórek ulega wchłonięciu w ciągu 12 tygodni po zabiegu, a 95% jest wchłonięte po 18 tygodniach. Wtedy obserwujemy ostateczny efekt zabiegu, a w konsekwencji zmniejszenie tkanki tłuszczowej o około 2,5 cm, czyli 1 rozmiar.

Jeden zabieg jest wystarczający dla uzyskania maksymalnego efektu w danej okolicy.

Schemat terapii
Zabieg polega na przykładaniu do powierzchni skóry jednej bądź dwóch głowic jednocześnie, działających na różnej głębokości tkanek (9 mm i 13mm). W zależności od obszaru, zabieg trwa od 20 do 60 min. Nie wymaga przygotowań ani rekonwalescencji.
Przeciwwskazania oraz skutki uboczne
-blizny, otwarte rany na powierzchni zabiegowej,
-przepuklina,
-ciąża,
-mniej niż 1 cm tkanki tłuszczowej.