SkinPen Precision

Poprawia wygląd blizn, drobnych linii i zmarszczek

Dzięki Skin Pen Precision można poprawić wygląd swojej cery, zmniejszyć widoczność blizn, drobnych zmarszczek oraz cieszyć się gładką, rozświetloną, zdrową skórą. Zabieg wykorzystuje jedynie naturalne mechanizmy regeneracji i odnowy organizmu, bez żadnych syntetycznych substancji.
SkinPen® Precision, to precyzyjny, wykorzystujący mikromechanikę aparat do zabiegów odnowy skóry. Wykonując w skórze kilka tysięcy mikrokanalików podczas każdej sekundy zabiegu – inicjuje jej odbudowę – aby leczyć blizny, w tym trądzik i blizny po zabiegach chirurgicznych. Jest on również wykorzystywany w celach odnowy skóry, aby poprawić wygląd drobnych linii, zmarszczek, przebarwień oraz ogólny wygląd skóry.

Wzkazania

- skóra szara i ziemista, rozszerzone pory - wiotkość skóry, utrata jędrności - blizny potrądzikowe - rozstępy - zmarszczki i bruzdy - blizny chirurgiczne - zmiany pigmentacyjne

Przeciwzkazania

- ciąża i okres karmienia piersią - leki przeciwkrzepliwe - aktywne zmiany chorobowe skóry - aktywna choroba nowotworowa - skłonności do powstawania bliznowców - podrażnienie skóry w miejscu zabiegu - Przygotowanie do zabiegu Skóra poddawana zabiegowi nie powinna być podrażniona. Preparaty izotretynoiny, retinolu i innych pochodnych witaminy A należy odstawić na miesiąc przed zabiegiem. Przez miesiąc nie należy też wykonywać głębokich peelingów czy mikrodermabrazji.

Przebieg zabiegu

Przed zabiegiem leczony obszar zostanie znieczulony kremem pod opatrunkiem okluzyjnym, trwa to około 40 minut. Właściwy zabieg trwa zazwyczaj około 30 minut, pacjent odczuwać może delikatne szczypanie, pieczenie, kłucie. Po zakończeniu zabiegu nałożony zostanie regenerujący preparat ochronny.

Po zabiegu

Pełna rekonwalescencja trwa około tydzień, ale do aktywności zawodowej można wrócić zazwyczaj już po 2 dniach. Bezpośrednio po zabiegu skóra będzie zaczerwieniona i obrzęknięta. Później mogą pojawić się strupki, które odpadną po kilku dniach, nie należy ich ścierać czy zdrapywać. Makijaż jest przeciwskazany przez dobę po zabiegu. Przez tydzień wskazane jest używanie preparatu ochronnego wspomagającego regenerację. Fotoprotekcja SPF 50 konieczna jest przez miesiąc po zabiegu. Przez tydzień należy unikać czynności prowokujących przegrzanie i przekrwienie skóry (intensywny wysiłek fizyczny, sauna, gorące kąpiele, spożywanie alkoholu).
Post FB -INSTA 1