ULTRAFORMER III

Odkryj razem z Nami świat relaksu i piękna.


ULTRAFORMER III


ULTRAFORMER III – nieinwazyjny lifting twarzy i ciała
O młodym i atrakcyjnym wyglądzie marzy chyba każdy. Niestety z biegiem lat zachowanie jędrnego ciała czy świeżej, zawsze wypoczętej twarzy jest niemal niemożliwe. Jest to naturalne. Z biegiem lat aktywność komórek oraz ich zdolności regeneracyjne maleją. Cera starzeje się i nie wygląda dobrze. Jest jednak metoda na to, by pomóc swojej skórze – jest to innowacyjne urządzenie ULTRAFORMER III.
ULTRAFORMER III umożliwia nieinwazyjne i prawie bezbolesne usuwania zmarszczek. Pomaga także zwiększyć napięcie skóry na twarzy i ciele. Pierwsze efekty zastosowania ULTRAFORMER III widoczne są niemal natychmiast. Zabieg ULTRAFORMER III to szybki i skuteczny sposób na lifting niemal całego ciała.

Jak to możliwe?
ultraformer III – urządzenie
ULTRAFORMER III wykorzystuje najnowocześniejszą, zaawansowaną technologię wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej High Intensity Focused Ultrasound (HIFU). Podgrzewa ona wybrane partie skóry, co powoduje obkurczanie tkanki, natomiast dzięki prowokowaniu mikrouszkodzeń komórki rozpoczynają regenerację i produkcję zupełnie nowego kolagenu.

Dzięki ultradźwiękom możesz pozbyć się zwiotczałej skóry nawet z najbardziej problematycznych miejsc, jednocześnie je wyszczuplając i w wyraźny sposób ujędrniając.

ULTRAFORMER III to urządzenie, który spełniło oczekiwania mnóstwa pacjentek, których problemem była utrata jędrności i gładkości skóry. Błyskawiczna redukcja zmarszczek na szyi, w okolicy oczu, wyraźnie ujędrnienie i odmłodzenie skóry oraz poprawa owalu twarzy, a także zmniejszenie efektu podwójnego podbródka to nie jedyne możliwości systemu ULTRAFORMER III.

Urządzenie z powodzeniem stosujemy również na niemal każdej partii ciała – a zatem odmłodzenie dekoltu, poprawa jędrności ciała po ciąży lub utracie wielu kilogramów wagi, zapobiegnięcie negatywnym skutkom odchudzania lub pozbycie się wiotkiej skóry z okolic ramion, brzucha czy kolan jest w zasięgu ręki.

Jak wygląda zabieg z wykorzystaniem urządzenia ULTRAFORMER III?
Zabieg UTRAFORMER III jest niemal bezbolesny, efekty widać natychmiast, a stopniowa poprawa jędrności trwa do trzech miesięcy po sesji.

Przed zabiegiem jednak potrzebny jest szczegółowy wywiad, dzięki któremu zostanie opracowany wraz z pacjentką plan działania – tak, aby w stu procentach sprostać jej oczekiwaniom i dopasować taktykę do możliwości anatomicznych organizmu oraz oczywiście do spodziewanych efektów.

Następnie skóra zostanie oczyszczona łagodnym środkiem do demakijażu i zostanie nałożony żel na powierzchnię skóry. Rozpoczyna się emisja fal ultradźwiękowych wewnątrz warstw tkanki poprzez przykładanie końcówki przetwornika do wybranych partii skóry.

Po zabiegu i oczyszczeniu skóry z żelu oraz nałożeniu środka nawilżającego pacjentka może od razu wrócić do swoich codziennych zajęć.

Najważniejszą zaletą zabiegu ULTRAFORMER III jest natychmiastowe rozpoczęcie naturalnego procesu naprawy mikrouszkodzeń tkanek poddanych działaniu fal. Skóra ulega intensywnej regeneracji, poprawia się jej jędrność i zwiększa napięcie.

Poprawę kondycji skóry i jej jędrności można obserwować od razu po wykonaniu zabiegu, co jest absolutnie bezprecedensowe w przypadku nieinwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej. To nie koniec – w ciągu kolejnych 2/3 miesięcy stale wzrasta napięcie skóry, zapewniając jej codziennie coraz młodszy i świeższy wygląd.

Jak wygląda pielęgnacja skóry po zabiegu?
Po wykonaniu zabiegu z wykorzystaniem urządzenia ULTRAFORMER III zalecamy unikanie gorącej wody podczas mycia skóry oraz nie wystawianie jej na działanie zarówno niskich, jak i wysokich temperatur oraz ochronę przed promieniami słonecznymi poprzez nakładanie kremu z filtrem UV.
Dzięki temu proces produkcji kolagenu i regeneracji skóry przebiegnie bez zakłóceń, a efekty będą najbardziej spektakularne.

Jakie są zalety zabiegu z użyciem urządzenia ULTRAFORMER III?
-błyskawiczna poprawa napięcia i jędrności skóry,
-błyskawiczna redukcja drobnych zmarszczek,
-niska bolesność zabiegu,
-krótki czas wykonywania zabiegu,
-ograniczona możliwość wystąpienia skutków ubocznych,
-brak okresu rekonwalescencji,
-podczas jednej sesji możliwość wykonania zabiegu w obrębie całej twarzy,
-możliwość wykonania makijażu bezpośrednio po zabiegu.

-Kiedy najlepiej wykonać zabieg?
Zabieg ULTRAFORMER III warto wykonać, gdy twoim problemem jest:
-zwiotczenie i spadek napięcia skóry (np. po ciąży, po odchudzaniu),
-pojawienie się objawów fotostarzenia – cieńsza, luźniejsza skóra na twarzy oraz na ciele,
-pojawienie się luźnych partii skórnych w obrębie twarzy – na szyi, na policzkach,
-obniżenie linii brwi,
-uwidocznienie drobnych i głębokich zmarszczek na twarzy,
-zwiotczenie skóry w obrębie wewnętrznej strony ramion, ud, dekoltu, brzuchu itp.

Czy istnieją przeciwwskazania do zabiegu?
Jak w przypadku większości zabiegu istnieją pewne przeciwwskazania do wykonania ULTRAFORMER III. Są to:

-zaburzenia krzepnięcia krwi,
-stosowanie leków przeciwzakrzepowych,
-schorzenia skórne w miejscu zabiegu,
-uszkodzenia skóry w miejscu zabiegu,
-infekcje wirusowe,
-ciąża,
-choroby nowotworowe.