Venus Legacy

Odkryj razem z Nami świat relaksu i piękna.
Venus Legacy – NOWOŚĆ!


Smukła. Zgrabna. Perfekcyjna.
Wysoka skuteczność dostępna przy zastosowaniu bezbolesnych zabiegów.

Urządzenie o wielu zastosowaniach, które pozwala na osiągnięcie efektów klinicznych najszybciej spośród urządzeń dostępnych na rynku.

Urządzenie, które wzbogaci wyposażenie Twojego gabinetu w najnowsze rozwiązania i technologie. Nieinwazyjne, bezbolesne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej dostępne dzięki rewolucyjnemu połączeniu technologii VariPulse™ oraz (MP)2.

-NIEINWAZYJNE KONTUROWANIE CIAŁA,
-REDUKCJA CELLULITU,
-WYGŁADZANIE ZMARSZCZEK,
-ZMNIEJSZENIE OBWODU,
-WYGŁADZENIE ORAZ ZWIĘKSZENIE NAPIĘCIA SKÓRY TWARZY, SZYI I CIAŁA

Nasze doświadczenie zabiegowe

Firma Venus Concept wprowadza do medycyny estetycznej nowoczesną technologię umożliwiającą bezinwazyjne kształtowanie sylwetki oraz zwiększenie elastyczności skóry twarzy, szyi i ciała.

Urządzenie Venus Legacy to wielozadaniowy system stosujący multipolarną, opatentowaną falę radiową, impulsowe pole magnetyczne w ramach technologii (MP)2 oraz technologię VariPulse™, które to gwarantują zadowolenie klienta z zabiegu oraz wygodę stosowania urządzenia.

Długotrwałe, widoczne natychmiast po zastosowaniu urządzenia, efekty zabiegowe.

Szybkie, homogeniczne i w 100% bezpieczne podniesienie temperatury tkanki niezależne od typu skóry.
Komfort użytkowania związany z ergonomiczną budową urządzenia.
Przyjemny, przypominający masaż, zabieg.
Wszechstronny system o licznych zastosowaniach zabiegowych.

Technologia VENUS 4D – Nowy standard zabiegowy
Urządzenie Venus Legacy™ to pierwsze i jedyne urządzenie posiadające certyfikat FDA i stosujące technologię 4D® stanowiącą kombinację multipolarnej fali radiowej (RF) z impulsowym polem magnetycznym (PEMF), technologią VariPulse™ (VP) oraz technologią podniesienia temperatury tkanki w czasie rzeczywistym (Real Time Thermal Feedback).
Zastosowanie wspomnianych technologii pozwala na wykonanie przy użyciu Venus Legacy™ bezpiecznych, bezbolesnych zabiegów charakteryzujących się doskonałymi rezultatami.

TECHNOLOGIA MULTIPOLARNEJ FALI RADIOWEJ (RF)
-Kurczenie się włókien kolagenowych,
-Synteza kolagenu,
-Lipoliza.

IMPULSOWE POLE MAGNETYCZNE (PEMF)
-Synteza kolagenu,
-Tworzenie fibroblastów,
-Formowanie nowych naczyń włosowatych.

TECHNOLOGIA VARILPULSETM
-Precyzyjna regulacja głębokości penetracji tkanki,
-Drenaż limfatyczny,
-Poprawa krążenia.

TECHNOLOGIA PODNIESIENIA TEMPERATURY TKANKI W CZASIE RZECZYWISTYM (Real Time Thermal Feedback)
-Graficzna prezentacja wzrostu temperatury,
-Wbudowany termometr,
-Ciągły kontakt rączki z tkanką.

RĄCZKI ZABIEGOWE DO TWARZY I SZYI
W rączce zabiegowej LiftFX™ jest stosowana technologia (MP)2 oraz VariPulse™ . Rączka jest przeznaczona do wykonywania zabiegów mających na celu poprawę krążenia i w konsekwencji zmniejszenie obrzęków w okolicach oczu, oraz redukcję tkanki tłuszczowej z okolic podbródka, biustu i ramion.
Rączka zabiegowa DiamondPolar™ ma specjalnie umieszczone elektrody, co umożliwia wykonanie zabiegu wygładzania zmarszczek w miejscach trudnodostępnych takich jak okolice oczu czy żuchwy.

RĄCZKI ZABIEGOWE DO CIAŁA
W ramach rączki zabiegowej SculptFX™ są stosowane technologie (MP)2 oraz VariPulse™ umożliwiające wytworzenie głębokiego obszaru podgrzanej tkanki, co umożliwia konturowanie ciała oraz redukcję cellulitu. Technologia VariPulse™ poprawia krążenie, stymuluje drenaż limfatyczny oraz lipolizę w obszarze zabiegowym. Rączki zabiegowe SculptFX™ oraz OctiPolar™ charakteryzują się dużą powierzchnią działania, zwiększoną emisją ciepła oraz wyższą temperaturą stosowaną w czasie zabiegu dzięki czemu może być on wykonywany szybciej i skuteczniej.

Łatwe w obsłudze urządzenie i rączki wygodne w codziennej pracy

Wielozadaniowe urządzenie Venus Legacy zostało zaprojektowane tak, aby stanowiło wygodny i ergonomiczny system pracy. Parametry zalecane zostały zapisane w urządzeniu i dzięki temu mogą być łatwo stosowane w czasie zabiegu. Wszystkie cztery rączki zabiegowe zostały zaprojektowane w taki sposób, aby można je było przesuwać po powierzchni skóry wykonując szybki i przyjemny zabieg przypominający masaż. Dzięki temu, że przesuwanie rączki nie wymaga dużej siły można wykonać wiele zabiegów bez uczucia zmęczenia.