VITAL INJECTOR 2

Odkryj razem z Nami świat relaksu i piękna.


Vital Injector 2

Vital Injector 2 to nowoczesny sprzęt do zabiegu mezoterapii igłowej, który przynosi wiele korzyści skórze. Sama metoda, która polega na nakłuwaniu skóry przyczynia się do uruchomienia w niej procesów naprawczych a podawane tą techniką preparaty dodatkowo ją odżywiają i nawilżają. Klasyczny zabieg mezoterapii wykonywany jest manualnie - iniekcje wykonuje się z użyciem strzykawki i igły bądź kaniuli. Aby jednak usprawnić procedurę, dzięki czemu zabiegi przeprowadzane są sprawniej i bardziej komfortowo dla pacjenta, można użyć stworzonego na te potrzeby specjalistycznego sprzętu!

VITAL INJECTOR 2 ™ - dla lepszych rezultatów, szybszych i przyjaznych zabiegów

Vital Injector 2™ to nowoczesne urządzenie przeznaczone do mezoterapii igłowej twarzy, ciała i skóry głowy. Dzięki zastosowanej w nim technologii zabiegi są praktycznie bezbolesne, nie pozostawiają siniaków i nie wymagają okresu rekonwalescencji.
Terapia polecana jest osobom w każdym wieku, które chcą poprawić kondycję swojej skóry i opóźnić w ten sposób zachodzące w niej procesy starzenia. Zabiegi stanowią też doskonałą terapię uzupełniającą dla pacjentów, którzy borykają się z problemem cellulitu, blizn, rozstępów.
W urządzeniu zastosowano szereg doskonałych rozwiązań wpływających na komfort i bezpieczeństwo zabiegów:
- System vacuum, który unosi skórę, wyrównuje jej powierzchnię odciągając ją od naczyń i nerwów - dzięki czemu zabieg jest bezbolesny, dodatkowo minimalizuje to ryzyko uszkodzenia naczyń krwionośnych i powstania siniaków.
- Wieloigłowy próżniowy system zapewnia iniekcję w równych odległościach, za każdym razem na tą samą, określoną głębokość, eliminując utratę preparatu. Dzięki jednorazowemu kartridżowi, zakończonemu 5 igłami, preparat podawany jest w kilku miejscach jednocześnie, dokładnie w tej samej dawce i na tej samej głębokości. W ciągu 15 min. istnieje możliwość wykonania ok. 1000-2000 wkłuć. Co jest nieporównywalne z tradycyjną ręczną mezoterapią.

Kontrolowana głębokość iniekcji - umożliwia precyzyjne docieranie do tkanki podskórnej i do skóry właściwej, gdzie znajduje się najwięcej elastyny i kolagenu.
- Najcieńsze igły gwarantują podanie najmniejszych możliwych do osiągnięcia dawek preparatu
- Osłona bezpieczeństwa w innowacyjnej multi-igle - skutecznie chroni przed zakażeniami
- Wymienny jednorazowy filtr - zapewnia 100% higienę zabiegu i bezpieczeństwo
- Przebieg zabiegu

Przed zabiegiem Kosmetolog, w zależności od problemu, układa plan terapii, decydując o rodzaju preparatów, które mają zostać podane do skóry. przebieg zabiegu z wykorzystaniem sprzętu VITAL INJECTOR 2.
Fragment skóry „zaciągany” jest delikatnie przez mechanizm ssący i w tym momencie „igiełki” aplikują do niej produkt. W ten sposób miejsce po miejscu preparat zostaje zdeponowany na całej powierzchni zabiegowej.
Po zabiegu bezpośrednio po zabiegu skóra jest lekko zaczerwieniona. Przy skórze wyjątkowo delikatnej i płytko unaczynionej mogą zdarzyć się drobne siniaczki w miejscu wbicia mikroigły. Zaraz po terapii można wrócić do normalnego funkcjonowania bez jakiegokolwiek dyskomfortu.
Zabieg poprawia parametry skóry takie, jak nawilżenie, elastyczność, koloryt, teksturę.

Efekty zabiegów:
Kilka dni po zabiegu pacjent może zauważyć poprawę jakości skóry i jej kolorytu – staje się ona napięta i nawilżona, drobne zmarszczki wygładzają się. Twarz wygląda na wypoczętą. Zabiegi w okolicy oczu niwelują cienie i redukują tzw. „worki”. Zabiegi na ciało skutkują ujędrnieniem skóry i jej zagęszczeniem.

Przeciwwskazania: alergie na składniki preparatów, ciąża, karmienie piersią, opryszczka, stany zapalne, choroby nowotworowe, przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych. cukrzyca