VIVACE-Sposób na młody wygląd

Odkryj razem z Nami świat relaksu i piękna.


VIVACE-Sposób na młody wygląd


Vivace – nowoczesna technologia medycyny estetycznej
Vivace – frakcjonowanie mikroigłowe RF nowatorska technologia wykorzystywana w medycynie estetycznej do:
-niechirurgicznego liftingu
-leczenia zmarszczek
-odmładzania skóry
-leczenia blizn i rozstępów
-zmniejszania poszerzonych porów
-leczenia trądziku
-leczenia łojotokowości
-i innych

Frakcjonowanie mikroigłowe RF daje doskonałe rezultaty przy minimalnej inwazyjności, bardzo krótkim, kilkugodzinnym okresie rekonwalescencji i maksymalnym bezpieczeństwie. Zabieg może być wykonywany przez cały rok, również w lecie przy dużym nasłonecznieniu. Nie wymaga absencji w pracy. Efekt zagęszczenia skóry można porównać z tym jaki uzyskujemy przy zastosowaniu lasera frakcyjnego CO2.

Ten zabieg jest dla Ciebie jeśli:
-chcesz poprawić elastyczność, gęstość i napięcie swojej skóry – efekt liftingu
-pozbyć się zmarszczek
-poprawić owal twarzy
-poprawić wygląd powiek
-zredukować poszerzone pory
-poprawić jakość i napięcie skóry szyi, dekoltu, piersi, ramion, brzucha, pośladków, ud
-skutecznie leczyć blizny potrądzikowe
-skutecznie leczyć rozstępy
-skutecznie leczyć blizny pooperacyjne i pourazowe
-chcesz pozbyć się nadpotliwości w okolicy pach
-wspomóc terapię trądziku

Efekty zabiegu
Efekty terapii widoczne są już po pojedynczym zabiegu. Na twarzy skóra ulega zagęszczeniu, staje się napięta i odmłodzona. Owal twarzy poprawia się. Zmniejszają się zmarszczki, pory ulegają zwężeniu. Poprawia się wygląd powieki górnej i dolnej. Wyhamowana zostaje aktywność gruczołów łojowych. Blizny potrądzikowe ulegają zmniejszeniu. W innych okolicach – np. szyi, dekolcie, ramionach, piersiach, brzuchu, pośladkach – podobnie jak na twarzy skóra ulega zagęszczeniu, staje się bardziej jędrna i napięta. Blizny i rozstępu stają się mniej widoczna. W przypadku leczenia nadpotliwości – gruczoły potowe ulegają trwałemu zniszczeniu.

Jak długo utrzymują się efekty zabiegu?
Efekty zabiegowe utrzymują się bardzo długo. Skóra uzyskuje po zabiegu wygląd i ma strukturę skóry młodszej o wiele lat. Zawiera dużo większe ilości, nowych włókien kolagenowych i elastynowych. Nie ma konieczności, jak w przypadku innych metod częstego powtarzania zabiegów. Jeden cykl zabiegowy „odmładza” skórę o wiele i na wiele lat. Efekty leczenia blizn i rozstępów są permanentne – nie wymagają powtórzeń.

Mechanizm działania
Doskonałe efekty zabiegowe otrzymywane przy użyciu frakcjonowania mikroigłowego RF – Vivace są wynikiem skojarzonego działania dwóch mechanizmów:
-indukcji produkcji nowego kolagenu i elastyny poprzez mikronakłucia – podczas zabiegu matryca sterylnych mikroigieł wytwarza w skórze siatkę mikroskopijnych uszkodzeń stymulując w ten sposób produkcję nowego kolagenu i elastyny.
-mechanizm gojenia uszkodzeń spowodowanych bipolarną energią RF dostarczoną bezpośrednio do skóry właściwej bez uszkodzenia naskórka, poprzez elektrody mikroigłowe. Wytworzone w ten sposób ciepło wytwarza frakcyjną strukturę mikrouszkodzeń (stref mikrokoagulacji). W odpowiedzi na nie organizm wytwarza mechanizmy gojenia, których wynikiem jest wytworzenie dużych ilości nowych włókien kolagenowych.

Rezultatem działań obu mechanizmów jest poprawa elastyczności i wygładzenie skóry.

Przebieg zabiegu
Zabieg wykonuje lekarz. Obszar zabiegowy jest znieczulony powierzchownie kremem Emla. Procedura polega na stymulacji i dostarczaniu bezpośrednio do skóry właściwej energii RF za pośrednictwem głowicy zaopatrzonej w sterylną, jednorazową końcówkę z 36 elektrodami mikroigłowymi. Dyskomfort i bolesność podczas zabiegu są bardzo małe.

Po zabiegu
Przez kilka godzin po zabiegu (zazwyczaj 3-4) utrzymuje się zaczerwienienie skóry. Następnego dnia po zabiegu skóra może być bardzo nieznacznie obrzęknięta i mogą być widoczne pojedyncze strupki. Należy pamiętać o stosowaniu filtrów przeciwsłonecznych. Stosowanie po zabiegu serum z dużą zawartością witaminy C przyśpiesza gojenie, chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieniowania UV, zwiększa syntezę kolagenu.

Zalety Vivace w porównaniu do innych metod:
-efekt zagęszczenia skóry porównywalny z efektem lasera frakcyjnego
-bardzo krótki okres rekonwalescencji ( zazwyczaj 3 – 4 godziny)
-możliwość wykonania procedury również w lecie
-bezpieczne wykonanie zabiegu również na powiekach
-bardzo trwałe efekty zabiegowe
-możliwość łączenia z innymi zabiegami odżywiającymi skórę
-Terapie łączone i wspomagające