GeneO

Odkryj razem z Nami świat relaksu i piękna.


GeneO

GeneO jest zabiegiem, który w nowatorski sposób łączy w sobie pielęgnacyjne zabiegi kosmetyczne z zabiegami za pomocą urządzeń medycyny estetycznej. To doskonała recptura składników aktywnych rewitalizujących, odmładzających i roz wietlających skórę, nowatorska kapsułka i specjalnie zaprojektowana głowica. To idealne połączenie dla maksymalnej skuteczności i intensywno ci zabiegów w jak najkrótszym czasie.

Inspiracją do stworzenia GeneO były gorące źródła, znane z właściwości dotleniających skórę.
Symulując takie działanie, GeneO wywołuje w organizmie reakcję zwaną efektem Bohra, podczas której tlen wysyłany jest do obszaru poddawanemu zabiegowi. Jednocześnie, GeneO złuszcza skórę i powoduje jej intensywne dokrwienie, tworząc idealne środowisko do wchłaniania się niezbędnych składników odżywczych zarówno w trakcie, jak i po zabiegu.
GeneO to błyskawiczny zabieg pielęgnacyjny 3 w 1 który w zaledwie 30 minut zapewnia uzyskanie trzech efektów pielęgnacyjnych w tym samym czasie.

Potrójne działanie zabiegu jednocześnie:
-naturalnie i głęboko dotlenienia skórę
-złuszcza zrogowaciałą warstwę naskórka (efekt jest lepszy niż przy mikrodermabrazji)
-umożliwia skórze wchłonięcie maksymalnej ilo ci składników aktywnych i rewitalizujących (efekt jest lepszy niż przy mezoterapii).

Wybierz swój zabieg GeneO