Hialurofrax

Odkryj razem z Nami świat relaksu i piękna.


Hialurofrax


HialuroFrax to włoski patent w dziedzinie aplikacji kwasu hialuronowego w głąb skóry.

Jest to pierwsze na świecie laser diodowy z systemem frakcyjnym, który pozwala na bezinwazyjną aplikację kwasu hialuronowego w głąb skóry, a także poprzez specjalnie opracowany system ultra -cienkich igieł na iniekcję co zapewnia bardzo precyzyjne zadziałanie na poszczególne zmarszczki i bruzdy.

Natychmiastowy i długotrwały efekt wypełnienia zmarszczek.

Cząsteczki kwasu hialuronowego o nanokonstrukcji i precyzyjne zadziałanie FraxPenem gwarantują natychmiastowy i długotrwały efekt wypełnienia zmarszczek i bruzd a także intensywnego nawilżenia wszystkich warstw skóry.Z Zespół włoskich inżynierów opracował technologię wykorzystania zimnego lasera diodowego do naświetlania tkanek co ułatwia przenikanie nano cząsteczek kwasu hialuronowego w głąb skóry. Tajemnica skuteczności HialuroFrax to harmonijne działanie promieniowania laserowego i specjalnie przygotowanej formuły kwasu.

Kwas hialuronowy jest substancją niezwykle cenną dla naszego organizmu ponieważ łączy z sobą włókna kolagenowe i elastylowe w skórze właściwej oraz wiąże cząsteczki wody, zapewniając gładkość skóry.

Właściwości biostymulacyjne.
Laser diodowy wykorzystany w urządzeniu HialuroFrax wykazuje również właściwości biostymulacyjne -pobudzane są komórki skóry do szybkiej i skutecznej regeneracji, a także fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych.

Dzięki zastosowaniu najnowszej metody łączącej zimny laser diodowy oraz metodę frakcjonowania FRAX PEN pozwalamy na wtłaczanie kwasu hialuronowego w głąb skóry właściwej. Jest to metoda naturalna, dająca długotrwałe rezultaty – koryguje zmarszczki, przywraca gładkość skóry, szybko poprawia kondycję i wygląd skóry.

FRAX PEN
FRAX PEN jest stosowany do regeneracji i poprawy wyglądu skóry, jej odmłodzenia oraz głębokiego nawilżania. Dzięki śródskórnej iniekcji niskocząsteczkowego kwasu hialuronowego zawartego w serum, który ma zdolność przenikania w głąb skóry, poprawia się mikrokrążenie w tkance podskórnej, skóra staje się odpowiednio nawilżona, napięta a zmarszczki wypełnione. Sprawia wrażenie młodszej, dobrze odżywionej i wypoczętej.

Zabieg może być wykonany dla każdego typu skóry i w każdym przedziale wiekowym. Najczęstszymi problemami, z którymi HialuroFrax skutecznie walczy są:
-zły poziom nawilżenia skóry – skóra sucha, odwodniona;
-skóra mało elastyczna;
-wyraźne bruzdy i zmarszczki;
-słaba synteza kolagenu i elastyny;
-ogólna zła kondycja skóry;
-wiotka skóra okolicy oczu;
-widoczna lwia zmarszczka;
-mocno zaznaczona bruzda nosowo-wargowa;
-wiotkość skóry policzków.