Peeling Migdałowy

Odkryj razem z Nami świat relaksu i piękna.

Peeling Migdałowy


Peeling migdałowy jest zabiegiem odmładzająco – regenerującym na twarz, szyję i dekolt do każdego rodzaju cery, również tej najbardziej delikatnej. Przeznaczony dla osób dbających o młody i zdrowy wygląd skóry, a w okresie letnim o równomierną i aksamitną opaleniznę.

Peeling migdałowy jest jedynym peelingiem na bazie kwasu migdałowego. Umożliwia wykonywanie zabiegów przez cały rok, również w okresie letnim bez ryzyka uwrażliwienia skóry na słońce i wystąpienia przebarwień u osób z wysokim fototypem.

Właściwości kwasu migdałowego i doskonała tolerancja przez osoby z cerą wrażliwą umożliwiają wykonywanie zabiegu u osób nietolerujących zabiegów przy użyciu innych kwasów. Peeling migdałowy może być stosowany bez ograniczeń u osób opalających się na słońcu i w solarium. Posiada silne właściwości bio-ochronne o szerokim spektrum, zapobiegając fotostarzeniu się skóry. Powoduje, że skóra staje się bardziej odporna i mniej wrażliwa na promienie UV.

Składniki aktywne: kwas migdałowy 40%, kwas laktobionowy, R.F. Activ Complex, MMPs – Inhibitor, MPF factor, substancje regenerujące i bioprotekcyjne.

Wskazania:
-przebarwienia, zaburzenia barwnikowe,
-starzenie i fotostarzenie skóry,
-tądzik pospolity, grudkowo – krostkowy,
-skóra łojotokowa,
-rewitalizacja skóry.

Efekt:
-skóra: odmłodzona, ujędrniona, elastyczna, wygładzona,
-opalenizna: równomierna, świetlista, szybsza stymulacja opalenizny,

Peeling migdałowy nie zwiększa wrażliwości skóry na działanie słońca.