Zabieg z witaminą C

Odkryj razem z Nami świat relaksu i piękna.

Zabieg z witaminą C


Ogromny wpływ witamin na zdrowie i kondycję organizmu człowieka jest wszystkim powszechnie znane. W czasie rekonwalescencji po długotrwałych wyniszczających chorobach, niedobór witamin objawia się bardzo wyraźnie. Skóra staje się szara, matowa, nadmiernie się łuszczy, wiotczeje.

Witaminy są niezbędne dla pięknego wyglądu skóry. Chronią, pielęgnują i leczą skórę. Odgrywają ważną rolę przy regulacji metabolizmu komórek skóry. Witamina C jest bardzo efektywnym środkiem zwalczającym molekuły tlenu, które przyspieszają starzenie się skóry. Gdy brakuje Wit. C, kolagen staje się bardziej kruchy. Aby temu zapobiec zabieg z witaminą C stymuluje syntezę włókien kolagenowych oraz efektywnie nawilża. Poprawia się sprężystość komórek . Skóra staje się silniejsza i pełna energii, delikatna i miękka. Zabiegi są łagodne, mogą powodować jedynie niewielkie przejściowe podrażnienie naskórka, zaś efekty są naprawdę dobre Zabieg z witaminą C zapewnia skórze wysoki stopień nawilżenia, wpływa bezpośrednio na poprawę elastyczności i napięcia skóry, stymuluje procesy odnowy komórkowej. Witamina C jest rewolucją ostatnich lat w walce z procesami starzenia się skóry. Zaleca się przynajmniej 1-2 zabiegi tygodniowo w regularnych odstępach czasu. Doskonałe rezultaty osiąga się stosując kurację. Idealnym wykończeniem zabiegu jest masaż przywracający naturalną równowagę skórze, nawilża i uelastycznia. Skóra staje się gładka, elastyczna i aksamitna w dotyku. Należy pamiętać, że zabieg z Witaminą C zapewnia skórze maksymalne odżywianie, stymulację procesów oddychania komórkowego, chroni przed negatywnymi wpływami środowiska. ZABIEG Z WITAMINA C można stosować jednorazowo jako zabieg WITAMINOWO – ODŻYWCZY.

Efekt zabiegu:

-poprawia jędrność skóry,
-spłyca drobne zmarszczki,
-ujednolica kolor skóry,
-wzmacnia ściany naczyń krwionośnych,
-neutralizuje wolne rodniki,
-regeneruje i stymuluje rozrost komórek,
-ochrona skóry przed działaniem bakterii,
-eliminowanie i złuszczanie martwych komórek z warstw powierzchniowych,
-utrzymanie równowagi we właściwym nawilżeniu skóry.

Zabieg polecany do skóry zmęczonej, zaniedbanej lub o przedwczesnej atrofii. Jest to zabieg, który modeluje rysy twarzy: zapobiega zwiotczeniu skóry, odbudowuje i ujędrnia ją.

Pobudza produkcję kolagenu i elastyny:
-dla dostrzegalnej jędrności konturów twarzy, pozostawiając efekt liftingu
-aby zrównoważyć brak nawilżenia
-jako bodziec podczas wymagającej fazy życia

Efekt uzyskuje się po kilku zabiegach. Skóra jest wzmocniona, odzyskuje jędrność i odporność. Zabieg nadaje się również do skóry tłustej dzięki działaniu ściągającemu i matującemu.