REGENERACJA PROTEINAMI

ZABIEG REKONSTRUKCJI WŁOSÓW JOICO
20 stycznia 2021
Przedłużanie Włosów
20 stycznia 2021

REGENERACJA ZŁOTYMI PROTEINAMI

Regeneracja złotymi proteinami została opracowana z wykorzystaniem dobroczynnych właściwości olejku kokosowego i pantenolu, który oddziałuje z cysteiną we włosach, uzupełniając proteinami i aminokwasami uszkodzenia i ubytki w strukturze włosa. Ekskluzywna i bezpieczna formuła już w trakcie pierwszego zabiegu odbudowuje i nawilża włosy, nadając im głęboki połysk oraz elastyczność. Dzięki wysokiej zawartości kwasów terapia złotymi proteinami trwale prostuje włosy na okres 4 do 6 miesięcy.
Podczas zabiegu kolor szczególnie włosów farbowanych może rozjaśnić się od 1 do 3 tonów, dodatkowo następuje ochłodzenie ciepłych tonów dzięki specjalnie wyselekcjonowanej mieszance zimnych pigmentów. Produkt odpowiedni do każdego typu i koloru włosów.
Koloryzację najlepiej wykonać 5-7 dni po zabiegu. Rozjaśnianie natomiast zalecamy wykonywać ok tydzień przed zabiegiem proteinowym.

 

REGENERACJA NIEBIESKIMI PROTEINAMI

Regeneracja niebieskimi proteinami to nowoczesny silnie regenerujący i jednocześnie prostujący włosy zabieg. Ekskluzywna i bezpieczna formuła już w trakcie pierwszego zabiegu odbudowuje i nawilża włosy, nadając im głęboki połysk, elastyczność i efekt grubszych, prostych włosów na okres 4 do 6 miesięcy.
Podczas zabiegu kolor szczególnie włosów farbowanych może rozjaśnić się od 1 do 3 tonów, dodatkowo następuje ochłodzenie ciepłych tonów dzięki specjalnie wyselekcjonowanej mieszance zimnych pigmentów. Produkt odpowiedni do każdego typu i koloru włosów. Przed wykonaniem zabiegu każdorazowo należy wykonać test mokrego włosa. (opis testu w ulotce Dlaczego Diana Beauty).
Koloryzację najlepiej wykonać 5-7 dni po zabiegu. Rozjaśnianie natomiast zalecamy wykonywać ok tydzień przed zabiegiem proteinowym.