DEPILACJA LASEROWA – TRWAŁE USUWANIE OWŁOSIENIA Z KAŻDEJ PARTII CIAŁA!

Mężczyzna w gabinecie
24 stycznia 2022
DLACZEGO FRYZJER MOŻE BYĆ DOSKONAŁYM TRYCHOLOGIEM
24 stycznia 2022

DEPILACJA LASEROWA – TRWAŁE USUWANIE OWŁOSIENIA Z KAŻDEJ PARTII CIAŁA!

Epilacja laserowa to skuteczny i bezpieczny sposób na trwałe usuwanie owłosienia z ciała. Z zabiegów tego rodzaju korzystają zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Depilacja owłosienia na brzuchu czy usuwanie włosów z pleców to zabiegi, z których najczęściej korzystają panowie, natomiast panie zazwyczaj wybierają takie zabiegi jak depilacja bikini, usuwanie wąsika, depilacja całych nóg czy depilacja pach. Jak wybrać skuteczny laser i bezpieczny gabinet?

Na rynku i w naszym salonie dostępny jest laser klasy premium – Vectus, niezawodny laser diodowy, który zapewnia szybką i precyzyjną depilację. To rozwiązanie idealne dla pacjentów, którym zależy na krótszej serii zabiegów. Laser posiada również czytnik poziomu melaniny, dzięki czemu zabieg z jego użyciem można wykonywać przez cały rok. Zastosowana w nim innowacyjna technologia pozwala na emitowanie aż trzech długości fali podczas jednego impulsu, co wpływa na skuteczność lasera. Vectus usuwa nawet najcieńsze włoski i może być stosowany u osób z każdym fototypem skóry. Laser posiada system chłodzący, dzięki czemu pacjent nie jest narażony na dyskomfort i poparzenia skóry podczas zabiegu.

Współczesna medycyna estetyczna to bezpieczne i bezinwazyjne zabiegi, dzięki którym można rozwiązać problemy niedoskonałości skóry, zatrzymać proces starzenia się, jak i zapomnieć o problemach z włosami. Dlatego warto postawić na skuteczne rozwiązania w postaci najnowszych technologii. Z pomocą specjalistów odzyskamy pewność siebie, a problemy z włosami staną się tylko niemiłym wspomnieniem.