DLACZEGO mężczyźni POWINNI pokochać zabiegi REWITALIZACJI ?

Infuzja tlenowa
29 stycznia 2021
Piękne ciało
16 kwietnia 2021

DLACZEGO mężczyźni POWINNI pokochać zabiegi REWITALIZACJI ?

Widok mężczyzny w gabinecie już nie szokuje, za to niektórych mężczyzn szokuje to, co w gabinecie mogą zrobić ze swoim wyglądem! Nowe zabiegi dające coraz bardziej spektakularne rezultaty pojawiają się jak grzyby po deszczu. Co powinien wybrać zadbany mężczyzna? Jakie zabiegi sprawdzą się najlepiej w typowych męskich „urodowych problemach”?
Mężczyźni mają to szczęście, że ich skóra jest znacznie mocniejsza i grubsza od skóry kobiet, przez co starzeje się wolniej. Choć ma za to inne swoje problemy jak np. skłonność do zanieczyszczenia i trądziku. Oprócz występujących wyprysków, taka skóra często może wyglądać na poszarzałą, zmęczoną i ziemistą. Może tak wyglądać, ale nie musi! Odpowiedzią jest preparat Neauvia Hydro Deluxe z kwasem hialuronowym. Doskonale rewitalizuje nawet grubą męską skórę, dając efekt ultranawilżenia i świeżego wyglądu, już po pierwszym zabiegu. Ten zabieg przypadnie do gustu zarówno Panom codziennie usuwającym zarost, bo skóra w lepszej kondycji to skóra lepiej znosząca podrażnienia, jak i Panom pielęgnującym swoje brody, bo regularnie wykonywana rewitalizacja pozytywnie wpływa na wygląd zarostu.
Kiedy już o owłosieniu mowa, gabinet medycyny estetycznej to także idealne miejsce by zadbać o włosy. Postępujące zakola czy łysienie często są powodem męskich kompleksów. W tym przypadku zdecydowanie warto zapobiegać niż leczyć i wykonywać zabieg mezoterapii skóry głowy systematycznie, by wzmocnić i zagęścić włosy, gdy tylko zauważmy problem z nadmiernym wypadaniem. Dzięki regularnej rewitalizacji owłosionej skóry możemy odżywić i pobudzić mieszki włosowe do wzrostu, dzięki czemu wypadanie włosów zostanie znacznie zredukowane, a pojawiające się nowe włosy będą mocniejsze i gęstsze.
Zapoznaj się z naszą ofertą i umów się do naszych specjalistów oni pomogą dobrać odpowiedni zabieg dla Ciebie. ☎️ 17 777 18 55