Infuzja tlenowa

TRICHOSKOPIA TRYCHOLOGICZNE – mikroskopowe badanie skóry głowy
29 stycznia 2021
DLACZEGO mężczyźni POWINNI pokochać zabiegi REWITALIZACJI ?
16 kwietnia 2021

Infuzja tlenowa

👉Co to za zabieg?
Zabieg infuzji tlenowej polega na równoczesnym wtłaczaniu w skórę głowy wysoko sprężonego tlenu cząsteczkowego oraz składników aktywnych, które to są niejako przemycane w głąb skóry głowy, dzięki zastosowaniu wysokiego ciśnienia. Zapisz się na zabieg
👉Jak wygląda zabieg?
Zabieg wykonywany jest przy pomocy aerografu, który oddaje przefiltrowany i skoncentrowany 96 % tlen wraz z czynnikami aktywnymi, dobranymi przez trychologa do indywidualnego problemu skóry głowy. Takim rodzajem dyszy możemy wykonać zabiegi dotleniające i wzmacniające naczynka krwionośne oraz regulujące pracę gruczołów łojowych. Atutem infuzji tlenowej jest bezinwazyjna procedura zabiegowa, brak przerwania ciągłości naskórka, brak powikłań i skutków ubocznych.
👉Dla kogo przeznaczony jest ten zabieg?
Zabiegi infuzji tlenowej przeznaczone są dla każdego Klienta. Szczególnie polecany dla osób, które cierpią na nadmierne swędzenie skóry głowy, jak również osobom z nadmiernym wypadaniem włosów w z przyczyn stresowych.Zabieg świetnie poprawia mikrokrążenie krwi w skórze głowy. Zabiegi nie wymagają rekonwalescencji i mogą być wykonywane przez cały rok. Zabieg infuzji tlenowej jest całkowicie bezpieczny również dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.
👉Czego możesz się spodziewać?
Efektem tego finalnie jest przyspieszony porost włosów, zmniejszenie procesu wypadania włosów i przede wszystkim zdrowa skóra głowy.Po zabiegu dochodzi do: zwiększenia wzrostu, siły i elastyczności włosów, przywrócony zostaje bilans wilgoci w skórze głowy, a także dochodzi do stymulacji odnowy jej komórek.
👉Czy zabieg jest bolesny?
Absolutnie nie, podczas zabiegu Klient odczuwa jedynie delikatne wtłaczanie substancji aktywnych w skórę. Zabieg infuzji tlenowej jest przyjemny i bardzo komfortowy. Warunki jego wykonywania sprawiają, iż Klient wychodzi z gabinetu zrelaksowany.
👉Jaki jest koszt zabiegu?
Zabiegi oferowane są w pakietach, koszt czterech zabiegów to 800 zł. Pamiętaj, aby sprawdzić nasze aktualne promocje.