TRICHOSKOPIA TRYCHOLOGICZNE – mikroskopowe badanie skóry głowy

Depilacja laserowa – trwałe usuwanie owłosienia z każdej partii ciała!
29 stycznia 2021
Infuzja tlenowa
29 stycznia 2021

TRICHOSKOPIA TRYCHOLOGICZNE – mikroskopowe badanie skóry głowy

TRICHOSKOPIA to najwyższej jakości metoda badania włosów i skóry głowy za pomocą certyfikowanego, wysokiej jakości medycznego urządzenia FotoFinder.📄👌 Jest to cyfrowa metoda, opierająca się na technice wideodermoskopii. Za pomocą powiększenia od 20 do 140-krotnego 😲Nasz TRYCHOLOG ogląda ujścia mieszków włosowych, skórę głowy oraz łodygi włosów.
Trichoskopia pozwala na bezinwazyjne, bezbolesne i szybkie zdiagnozowanie rodzaju łysienia, rodzaju wypadania włosów oraz problemów ze skórą głowy takich jak:
▪️ łupież,
▪️ łojotokowe zapalenie skóry głowy,
▪️ zapalenie mieszków włosowych,
▪️ atopowe zapalenie skóry głowy,
▪️ łuszczyca skóry głowy,
▪️ liszaj płaski mieszkowy i wiele innych.
W ramach trichoskopii zostaje wykonane badanie oraz konsultacja TRYCHOLOGICZNA interpretująca wynik badania. Interpretacja wyniku następuje od razu, podczas badania. Pacjent, który zgłasza się na badanie, podczas wizyty również widzi obraz trichoskopowy, wyświetlony na ekranie oraz uczestniczy w jego analizie. Po wykonanym badaniu i postawieniu diagnozy TRYCHOLOG wdraża odpowiednie leczenie i wydaje zalecenia.
W niektórych przypadkach dla postawienia pełnej diagnozy, TRYCHOLOG zleca pacjentowi dodatkowe badania biochemiczne i hormonalne lub biopsję skóry głowy. Dopiero po zebraniu wszystkich informacji stawia diagnozę. Jednak w większości przypadków samo badanie trichoskopowe już wystarcza do postawienia ostatecznej diagnozy i natychmiastowego wdrożenia leczenia.