Mężczyzna w gabinecie

Rewitalizacja skrojona na miarę potrzeb Twojej skóry!
29 stycznia 2021
WIELKA moc peptydów
29 stycznia 2021

Mężczyzna w gabinecie

Medycyna estetyczna przestała być domeną kobiet. Mężczyźni coraz częściej zaczynają dbać o siebie, wspomagając się zabiegami odmładzającymi, wyszczuplającymi czy wzmacniającymi włosy. Zadowolenie z własnego wyglądu dodaje pewności siebie – w życiu prywatnym oraz relacjach biznesowych. Młodość i atrakcyjna prezencja to synonimy sukcesu, dlatego przygotowałam wyjątkowy zestaw zabiegów, wychodząc naprzeciw wymaganiom nowoczesnych, chcących o siebie zadbać mężczyzn.
Najczęstszym problemem wśród panów jest miejscowo zlokalizowana, nadmierna ilość tkanki tłuszczowej – przeważnie w okolicy brzucha. Wiem, że mężczyźni nie lubią bólu, dlatego proponuję nieinwazyjne zabiegi, które równocześnie dają niesamowite efekty. Scizer stworzony został do zwalczania miejscowych nadmiarów tkanki tłuszczowej, działa jak nieinwazyjna liposukcja. Jeden zabieg przynosi spektakularne efekty wyszczuplające. Jego skuteczność potwierdzają liczne certyfikaty (w tym FDA) oraz tysiące zadowolonych pacjentów. Wspomagające działanie zabiegów odchudzających i szczególnie lubiane są zabiegi drenujące, takie jak Limfastin czy Endermologia – skutecznie redukują tkankę tłuszczową i obrzęki, a przy tym są bardzo relaksujące. Uzupełniająco polecam również zabieg Impact, który świetnie radzi sobie z otyłością brzuszną.
Skóra mężczyzn jest grubsza niż u kobiet, dlatego zmarszczki robią im się nieco później, jednak jeśli już się pojawią, to są bardziej wyraźnie i głębsze. Dlatego wśród proponowanych przeze mnie zabiegów podaję przykłady tych, które w widoczny sposób odmłodzą twarz. Najnowszą, zaawansowaną technologią jest zabieg Venus Legacy, który pozwala odmłodzić i ujędrnić skórę od wewnątrz, likwidując problem jej wiotkości i spadku elastyczności. Znakomity efekt odmłodzenia przynoszą także , preparaty do mezoterapii ,które wykorzystują dobroczynne składniki znajdujące się w preparatach do rewitalizacji i kondycjonowania skóry. Urządzenia Hi-Tech bezinwazyjnie liftingują i odświeżają skórę – wśród nich Ultraformer III, który bije rekordy popularności – liftinguje twarz i poprawia jej owal. Panom, którzy za młodu borykali się z problemem zanieczyszczonej skóry czy trądziku, a dziś mają nieestetyczne blizny, polecam zabiegi frakcjonowania skóry. Dzięki zastosowaniu lasera struktura skóry ulega wyrównaniu, a przebarwienia znacznej redukcji.
Kolejnym częstym problemem wśród mężczyzn jest łysienie. Bujne włosy są niewątpliwą oznaką młodości. Mam kilka propozycji dla panów, którzy chcieliby odzyskać czuprynę. Wspaniałe efekty przynosi rewitalizacja dr.Cej, seria trzech zabiegów pozwoli uzyskać optymalne rezultaty zmniejszenia wypadania włosów. Dobre efekty daje również Mezoterapia skóry głowy, dedykowana problemowi wypadania włosów, która polega na dostarczeniu bezpośrednio do skóry właściwej substancji leczniczych, odżywczych i regenerujących. Po rewitalizacji zmniejsza się efekt utraty włosów, stają się one wyraźnie zdrowsze i lepiej wyglądają. Stymulowany jest również wzrost nowych włosów. Dodatkowo, mezoterapia nawilża i odżywia skórę głowy, co niweluje jej suchość i problem łupieżu. Dzięki temu poprawia się kondycja skóry, a mieszki włosowe wzmacniają się.
Z mężczyznami nie ma lekko, jedni szybko łysieją, inni zmagają się z nadmiernym owłosieniem w niektórych partiach ciała. Tutaj najlepszym rozwiązaniem będzie zastosowanie laseroterapii, która zlikwiduje niechciane owłosienie na stałe. Wrażliwym Panom polecam szczególnie laser Vectus, który bezboleśnie, szybko i skutecznie usuwa owłosienie z każdej części ciała, nawet z okolic intymnych. Najczęściej poddawane zabiegom obszary to klatka piersiowa, plecy, brzuch, pośladki, a ostatnio również nogi.
Zadbane ciało zdecydowanie poprawia samopoczucie i pewność siebie, co pozytywnie wpływa na kontakty biznesowe i prywatne. Jeśli chcesz coś zmienić, ale nie wiesz który zabieg wybrać – zapraszamy na darmową konsultację, eksperci z naszego Instytutu doradzą odpowiednie metody dostosowane do obszarów, nad którymi trzeba popracować. A kobiety, które chciałyby sprezentować swoim mężczyznom odmłodzenie twarzy lub wyszczuplenie ciała przypominamy, że nasz Instytut w swojej ofercie posiada także karty prezentowe.