WIELKA moc peptydów

Mężczyzna w gabinecie
29 stycznia 2021
Szampon i odżywka receptą na piękne włosy? NIESTETY NIE!
29 stycznia 2021

WIELKA moc peptydów

Jesień, to szczególny czas, kiedy każda z nas chce wyglądać wyjątkowo dobrze. Zadbany wygląd dodaje nam również pewności siebie i zapewnia dobre samopoczucie. A przecież warto – dla samej siebie – czuć się pięknie. Poznaj nasz sprawdzony sposób na piękny, młody i naturalny wygląd!
Peptydy! To one stały się teraz hitem w medycynie estetycznej – a czym właściwie są?
Peptydy to organiczne związki chemiczne powstające podczas biosyntezy białek, pobudzają organizm do produkcji kolagenu. Odpowiednio dobrane peptydy stosuje się w preparatach do mezoterapii, jednym z najlepszych jest AQUASHINE– nowoczesny preparat do terapii skóry twarzy i szyi. Zawiera kwas hialuronowy oraz kompleks 5 cennych peptydów o wydłużonym uwalnianiu, dzięki czemu uzyskujemy długotrwały efekt odmłodzonej i odżywionej skóry.
AQUASHINE to nowoczesna i innowacyjna gama preparatów do stymulującej mezoterapii skóry, wzbogaconych o unikatowy kompleks opatentowanych peptydów biomimetycznych tzw. aktywnych białek. Kompleksowe działanie preparatów Aquashine z jednej strony wspomaga odnowę komórek, nawilżenie skóry oraz dostarcza komórkom składników budulcowych, a z drugiej redukuje oznaki starzenia takie jak zmarszczki mimiczne czy przebarwienia.
Aquashine BTX to produkt nowej generacji, zapewniający kompleksowe rozwiązania w terapii przeciw starzeniowej. Główną zaletą produktu jest jego wielopoziomowe działanie. Kompleks peptydowy stabilizuje aktywność mięśni w skórze, rozluźnia włókna mięśni mimicznych, powodując wygładzenie zmarszczek. Zawarty w Aquashine BTX nieusieciowany kwas hialuronowy głęboko nawilża skórę i wspomaga zdolność peptydów do penetracji, przedłużając ich działanie.
W skład AQUASHINE BTX wchodzą:
Nieusieciowany kwas hialuronowy, całkowicie biodegradowalny w stężeniu 1,5%
Kompleks 7 peptydów:
- Dekapeptyd-29, Oligopeptyd-62 – rozluźnienie mięśni w skórze, działanie “botox-like”
- Acetyl Dekapeptyd-3 – synteza kolagenu
- Oligopeptyd-24, Oligopeptyd-72 – odbudowa i regeneracja
- Oligopeptyd-34, Oligopeptyd-51 – rozjaśnienie i rozświetlenie.
Jak działa botulina peptydowa?
Działanie Aquashine BTX polega na rozluźnieniu mięśni mimicznych bez blokowania przewodnictwa nerwowo-mięśniowego, a więc Aquashine BTX nie działa jak botoks, ale zmierza do podobnego efektu – wygładzenia skóry i rozluźnienia mięśni twarzy. Zastosowane w nim związki aminokwasowe hamują wydzielanie i transport acetylocholiny do zakończeń nerwowych, co redukuje skurcze mięśni mimicznych. Efekt wygładzenia jest zawsze bardzo naturalny.
Dodatkowo zawarte w preparacie peptydy odżywiają i regenerują skórę, lekko ją napinając i poprawiając jej kondycję. Aquashine BTX jest zabiegiem pomiędzy klasyczną mezoterapią a botoksem – w naturalny sposób wygładzającym zmarszczki i dodatkowo poprawiającym jakość skóry. Aquashine BTX działa delikatnie, stopniowo rozluźniając zmarszczki mimiczne. Kuracja peptydowa ze spektakularnym efektem!
Nasi specjaliści opracowali specjalną procedurę terapii peptydowej, która zapewnia długotrwały i widoczny efekt odmłodzenia . Jakich dokładnie efektów możesz się spodziewać?
AQUASHINE BTX wygładza zmarszczki, rewitalizuje skórę przywracając jej objętość i poprawiając jej jakość, czyniąc skórę gładką i sprężystą. Za sprawą zastosowania technologii powolnego uwalniania peptydów, działa jeszcze 2 tygodnie po zbiegu – peptydy powoli uwalniają się i penetrują w głąb skóry, która stopniowo odzyskuje jędrność i blask.
Jeśli zastanawiasz się, czy terapia peptydowa będzie dla Ciebie odpowiednia umów się do nas na konsultację. Specjalista po analizie Twojej skóry oraz poznaniu Twoich oczekiwań doradzi najlepszą metodę zabiegową, indywidualnie dobraną do Twoich potrzeb.