Mezoterapia w innych odsłonach

Kobido liftingujący masaż z Dalekiego Wschodu
18 stycznia 2022
Kurze łapki spędzają Ci sen z powiek?
18 stycznia 2022

Mezoterapia w innych odsłonach

Hands in blue glows of cosmetologist at work with pretty woman during injection on face. Rejuvenation, professional, healthcare, medicine, medical therapy, skincare, botox

Medycyna estetyczna to szereg zabiegów przynoszących lepsze samopoczucie oraz świeży i młody wygląd. Jednym z najpopularniejszych od lat zabiegów jest wszechstronna Mezoterapia, zwana również królową pośród zabiegów medycyny estetycznej. Przeczytaj i dowiedz się, dlaczego jest tak popularna.

Jak działa mezoterapia?

Mezoterapia jest zabiegiem, który jest często wybierany przez naszych klientów. Należy również do ulubionych zabiegów lekarzy medycyny estetycznej, gdyż jest mało inwazyjny, a jednocześnie daje wyjątkowo dobre oraz szybko widoczne efekty, takie jak:

 • dogłębnie nawilża i ujędrnia skórę
 • redukuje pierwsze oznaki starzenia się skóry
 • odżywia i regeneruje
 • nadaje cerze blasku
 • W naszej ofercie znajdziesz wiele różnych mezoterapii, w tym nowości takie jakmezoterapie peptydową, kolagenową oraz Mezobotoks.

Jak wygląda zabieg mezoterapii?

Mezoterapia to szybki oraz przede wszystkim bezbolesny sposób na polepszenie kondycji skóry twarzy, szyi lub głowy. Wygląd po tym zabiegu jest widocznie lepszy i zdrowszy, a dzięki wysoko odżywczemu koktajlowi podanemu do skóry możesz oczekiwać, że:

 • skóra będzie nawilżona i odżywiona
 • zwiększy się napięcie i elastyczność
 • zwiększy się gęstość i struktura skóry
 • zmarszczki zostaną zminimalizowane
 • cienie i worki pod oczami znikną

Mezoterapia intensywnie nawilża, rewitalizuje oraz regeneruje, ponieważ łączy w sobie dwa istotne elementy:

nakłuwanie skóry twarzy, które powoduje mikrouszkodzenia tkanki skóry

odżywczy koktajl, składający się z połączenia kwasu hialuronowego, witamin, minerałów i innych aktywnych składników (mieszanka składników różni się w zależności od użytego do zabiegu preparatu), podany bezpośrednio do skóry.

Celowe uszkadzanie skóry może się wydawać dziwne lub irracjonalne, natomiast sprawia to, że komórki tkanki zostają zmobilizowane do samoregeneracji. Kontrolowane uszkodzenia skóry doprowadzają do wytworzenia większej ilości kolagenu i elastyny, co tym samym powoduje jej odnowienie, wzmocnienie i zagęszczenie. Dzięki temu skóra staje się sprężysta, gładka i jędrna.

Mezoterapia zatrzymuje czas oraz zwalcza oznaki starzenia, dlatego stała się urodowym niezbędnikiem każdej osoby po 30-tym roku życia. Warunkiem skuteczności i długotrwałego efektu zabiegu jest ilość, jakość, ale i systematyczność – mezoterapia powinna być wykonywana 3 lub 4 razy do roku.

Nowość! Mezobotox!

Kolejnym zabiegiem należącym do rodziny preparatów używanych w Mezoterapii jest Mezobotoks, przeznaczony dla skóry dojrzałej, czyli dla osób powyżej 35 roku życia. Służy on do usuwania defektów skóry oraz jej bardzo mocnej rewitalizacji. Zabieg polega na podawaniu minimalnych dawek toksyny botulinowej (botox) z połączeniem specjalnie dobranej bomby witaminowej, aminokwasów, ziół i kwasu hialuronowego.

Czego można się spodziewać po Mezobotoksie?

Mezobotox to gwarancja takich efektów jak:

 • delikatnie podniesione oraz ukształtowane brwi
 • usunięte wgłębienia w podbródku
 • zmniejszone fałdy na szyi i dekolcie
 • zmiękczone fałdy między nosem a ustami
 • wygładzenie, nawilżenie i ujednolicenie kolorytu twarzy
 • nadanie blasku i efektu pięknej, wypoczętej cery

Zabieg ten nie powoduje paraliżu mięśni.

Mezoterapia Arielle i komórki macierzyste

Innymi, godnymi polecenia i bardzo popularnymi preparatami od mezoterapii są Arielle Skinbooster oraz mezoterapia komórkami macierzystymi.

Mezoterapia ARIELLE SKINBOOSTER to preparat 5-tej generacji z kwasem hialuronowym o najczystszym pochodzeniu, a wyróżnikiem rynkowym tego preparatu jest duża pojemność oraz jakość. Arielle cechuje się perfekcyjną formowalnością, spoistością i większą absorpcją wody, dzięki czemu skóra jest dogłębnie nawilżona.

Mezoterapia KOMÓRKAMI MACIERZYSTYMI jest wykorzystywana do rewitalizacji i kondycjonowania skóry, za pomocą samych komórek macierzystych. W miejscu, w którym zostają podane, zaczyna się proces powstawania nowych komórek. Dzięki temu skóra jest stymulowana do produkcji własnego kolagenu i rozpoczyna się proces odnowy. Komórki macierzyste pobierane są z krwi pacjenta, dzięki czemu jest to idealny preparat dla alergików i osób wrażliwych.