Kurze łapki spędzają Ci sen z powiek?

Mezoterapia w innych odsłonach
18 stycznia 2022
Zaczynamy akcję Wielkie Odchudzanie! Przygotuj sylwetkę na lato!
18 stycznia 2022

Kurze łapki spędzają Ci sen z powiek?

Oczy – zwierciadło duszy. Co mówi dzisiaj Twoje zwierciadło? Stres, nieprzespane noce, zmartwienia, przebyte choroby? Czasem wokół oczu możesz zauważać drobne zmarszczki (tzw. kurze łapki), obrzęki, zasinienia i przesuszoną skórę. To wszystkie zmiany możemy cofnąć przy pomocy sprawdzonych technik rewitalizacji i odmładzania okolicy oka.

Jak działają zabiegi w naszym Instytucie?

Znamy wiele zabiegów, które mają funkcje odmładzające, ujędrniające i sprawiają, że nastąpi:

  • redukcja tzw. kurzych łapek
  • lifting okolicy oka
  • eliminacja zmarszczek
  • przeciwdziałanie obrzękom i zasinieniom
  • zmniejszenie opadających powiek dolnych i górnych

Wszystko to możemy zaproponować w naszym Instytucie – podczas darmowej konsultacji dobierzemy odpowiedni zabieg dla Twoich potrzeb. A wybór jest spory!

Jak zlikwidować kurze łapki? Likwidacja kurzych łapek z Indiba

Zalecany osobom po 35. roku życia zabieg z wykorzystaniem technologii która działa głęboko w warstwach skóry, mobilizując ją do intensywnej regeneracji. Precyzyjna głowica pozwala na bezpośrednie oddziaływanie na wiotką okolicę oka lub ust, niwelując opadającą powiekę, kurze łapki lub opadające kąciki ust. Wystarczy nawet jeden zabieg, by zobaczyć wymarzone efekty!

Indiba to metoda nieinwazyjna, wykorzystująca technologię fal radiowych o wysokiej częstotliwości. Fale wnikając głęboko w skórę, stymulują regenerację i pobudzają produkcję kolagenu w skórze, dzięki czemu następuje efekt liftingu i ujędrnienia skóry.Indibe stosujemy dla poprawy jędrności i elastyczności skóry wiotkiej i cienkiej, nie tylko na twarzy, lecz również na ciele.

Jak wygląda zabieg Indiba?

Zabieg jest szybki i bezbolesny, głowice przykładane bezpośrednio na skórę powodują jedynie przyjemne uczucie ciepła w skórze. Nie wymaga żadnej rekonwalescencji, tuż po zabiegu można wrócić do codziennych zajęć. Co najważniejsze – wymarzone i długotrwałe efekty zobaczymy od razu!

Mezoterapia

Jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej, uwielbiany przez kobiety na całym świecie, ze względu na swoje wszechstronne właściwości oraz możliwość absolutnej indywidualizacji zabiegu. Świetne rozwiązanie zarówno dla osób młodszych, pragnących zapobiegać efektom starzenia skóry, jak i dla tych bardziej doświadczonych, szukających sposobów na rewitalizację skóry wokół oka.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg mezoterapii polega na wykonaniu serii nakłuć w skórze – zawartość strzykawki można w pełni dostosować do potrzeb i oczekiwań pacjenta. Pozwala to na podanie substancji odżywczych bezpośrednio w głąb skóry, wspierając jej pracę i stymulując w pożądanym kierunku. Zdecydowana większość zabiegów mieszczących się w kategorii mezoterapii powinna być wykonywana systematycznie, aby zagwarantować pożądane efekty. Można ją stosować leczniczo, jak i profilaktycznie, a pierwsze efekty odżywienia i nawilżenia skóry zobaczyć zaraz po pierwszym zabiegu. Częstotliwość zabiegów pomoże ustalić lekarz na pierwszej konsultacji oraz na późniejszych etapach serii, reagując na bieżąco na potrzeby skóry.

W przypadku mezoterapii na okolice oka obecnie w ofercie Instytutu znajdują się preparaty zmniejszające obrzęki, przepukliny (tak zwane worki) i zasinienia oraz całe spektrum preparatów nawilżających i anti-aging. Wykonujemy również zabieg mezoterapii osoczem bogatopłytkowym.

DIVES – preparaty trafiające prosto do celu

DIVES jest jedną z marek obecnych w ofercie dedykowanej do zabiegów mezoterapii. Najwyższej jakości preparaty marki DIVES targetują najczęstsze problemy okolicy oka i oferują konkretne rozwiązania w postaci specjalnie dobranych koktajli odżywczych na bazie nieusieciowanego kwasu hialuronowego.

DIVES Bright Eyes – dedykowany walce z zasinieniami i oznakami zmęczenia. Koktajl składa się między innymi z rutyny, hesperydyny i kofeiny. Gwarantuje silne rozjaśnienie i nawilżenie skóry pod oczami oraz efekt świeżego spojrzenia.

DIVES Eye lines – przeznaczony dla skóry wiotkiej, cienkiej, potrzebującej wzmocnienia i pojędrnienia. Zawiera nieusieciowany kwas hialuronowy, którego działanie nawilżające jest pogłębione dzięki zawartości peptydów biomimetycznych, które stymulują wzrost włókien kolagenowych i elastynowych, wzmacniając i zagęszczając skórę. Silnie ujędrnia i odmładza.

DIVES Eye Bag – niwelowanie obrzęków i torebek tłuszczowych powieki dolnej. Substancje aktywne – wyciąg z karczocha, rozmarynu i kofeiny – niwelują oraz przeciwdziałają powstawaniu obrzęków oka, zastojów limfatycznych i gromadzeniu toksyn.

Czy wiesz już, który sposób likwidacji zmarszczek wokół oczu tzw. kurzych łapek będzie dla Ciebie najlepszy? Jeśli masz wątpliwości, zapraszamy do naszego Instytutu na darmową konsultację , gdzie nasi kosmetolodzy medycyny estetycznej pomogą w najlepszym wyborze.