Zaczynamy akcję Wielkie Odchudzanie! Przygotuj sylwetkę na lato!

Kurze łapki spędzają Ci sen z powiek?
18 stycznia 2022
Mężczyzna w gabinecie
24 stycznia 2022

Zaczynamy akcję Wielkie Odchudzanie! Przygotuj sylwetkę na lato!

Jak uzyskać i utrzymać szczupłą sylwetkę?

Wiemy doskonale, że zdrowe odżywianie wcale nie musi być nudne, a aktywność fizyczna nie jest karą. Można odnaleźć balans pomiędzy zachowaniem pięknej sylwetki a zjedzeniem kawałka ciasta.

W naszym Instytucie od lat fascynuje nas piękno i to w każdym wieku. Szukamy najnowszych technologii, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom pacjentów. Wiotka skóra i cellulit?

Zwyczajnie nie zgadzamy się na takie problemy, dlatego każdy nasz klient może szybko i skutecznie sposób poprawić swój wygląd i komfort życia.

2020 okazał się dla nas wszystkich wyzwaniem, ale nasz nie poddała się tak łatwo. Jako osoba aktywna fizycznie doskonale rozumie, jak ważne jest zachowanie formy i szczupłej sylwetki. Dlatego w naszym Instytucie pojawiły się rozwiązania, dzięki którym zamknięte siłownie nie są już problemem. Za pomocą niektórych zabiegów można podtrzymać efekty wypracowane wcześniej na siłowni, a nawet Je poprawić. Chcecie wiedzieć, jak to możliwe?

Przedstawiamy SCIZER

Urządzenie Scizer wytwarza i kontroluje ciepło poprzez wykorzystanie energii ultradźwiękowej o wysokiej częstotliwości. Dzięki temu tkanka tłuszczowa w ciele ulega nieinwazyjnemu usunięciu. Scizer to technologia pozwalająca zmniejszyć obwód nawet o cały jeden rozmiar. Jeżeli jeden zabieg sprawi, że uzyskamy wymarzony efekt, to nie trzeba go powtarzać. Czas zabiegu to 30-60 min. Więcej informacji znajdziesz tutaj:

Czy wiesz, że zabieg można wzbogacić o THERMOLOGIE!

Technologia Thermologie wykorzystuje podczas zabiegu podciśnienie wzbogacone o efekt termiczny i światło LED. Spośród podobnych urządzeń dostępnych na rynku wyróżnia się tym, że generuje intensywne i przyjemne ciepło. Thermologie powoduje:

 • rozszerzenie naczyń krwionośnych
 • odżywienie skóry
 • detoksykację
 • dotlenienie
 • poprawę metabolizmu

W tkance poddanej zabiegowi rozszerzone naczynia krwionośne dostarczają więcej tlenu i składników odżywczych do komórek i tkanek, zwiększa się przepuszczalność naczyń włosowatych, żył i krążenia limfatycznego, a neurotransmisja bólu się zmniejsza. Dzięki temu efektywność zabiegu osiąga spektakularne efekty na poziomie drenażu limfatycznego, odżywienia i ujędrnienia skóry. W czasie zaledwie kilku sesji można pozbyć się zastojów limfatycznych, uczucia ciężkich nóg i nadmiaru wody. Thermologie jest to zabieg działający w obrębie całego ciała. Dlatego warto łączyć go z wyżej wspomnianym Scizerem, który zwalcza tkankę tłuszczową zlokalizowaną np. w okolicach:

 • ud
 • ramion
 • brzucha
 • bryczesów
 • pośladków

Jednorazowe połączenie tych dwóch zabiegów okazuje się skuteczniejsze niż wylewanie siódmych potów przez tydzień w klubie fitness. Dowiedz się więcej:

Thermologie | Instytut Zdrowia i Urody Twój Styl Rzeszów

A jakby tak podkręcić tempo? Co powiesz na ADIPOLOGIE?

Adipologie generuje skupione i wieloogniskowe fale ultradźwiękowe o niskiej częstotliwości na całej powierzchni głowicy urządzenia, redukując w ten sposób zawartość komórek tłuszczowych bez uszkadzania tkanek. Regeneruje komórki tłuszczowe, przywracając im stan pierwotny sprzed nabycia nadmiernej ilości tłuszczu w nich zawartego. Stymuluje oraz wzmacnia włókna kolagenowe, które otulają komórki tłuszczowe, nie pozwalając im się rozrosnąć. Adipologie wytwarza kontrolowane ciepło dzięki energii ultradźwiękowej i doprowadza je do tkanki tłuszczowej oraz skóry właściwej w celu nieinwazyjnej redukcji:

 • tkanki tłuszczowej
 • cellulitu wodnego
 • cellulitu tłuszczowego

Pierwsze efekty po Adipologie widać od razu, a po 3 tygodniach można zauważyć zmniejszenie obwodów ciała nawet o 4 centymetry! Sprawdź dokładnie, jak to działa:

Adipologie | Instytut Zdrowia i Urody Twój Styl Rzeszów

A jeśli to dla Ciebie wciąż za mało… Liposukcja z pewnością Cię uratuje!

Zabieg liposukcji polega na odessaniu nagromadzonej tkanki tłuszczowej z jednego lub kilku obszarów ciała. Operacja jest szybkim sposobem na wymodelowanie sylwetki i zapewnia radość ze spektakularnego efektu do końca życia. Komórki tłuszczowe usuwane są na zawsze, dzięki czemu tłuszcz w tym miejscu już nigdy nie wraca, nawet pomimo nabrania dodatkowych kilogramów. Tej operacji nie da się porównać z żadnym treningiem – liposukcja jest królową odchudzania. Pozwala na pobranie do trzech litrów czystego tłuszczu z wybranego obszaru, którego można użyć jako naturalnego wypełniacza, np. do piersi. Nawet rok intensywnych treningów na siłowni nie przebiłby takiego efektu!

Liposukcja | Instytut Zdrowia i Urody Twój Styl Rzeszów

Gama zabiegów modelujących ciało jest najskuteczniejszym rozwiązaniem. Natychmiastowo i bezpiecznie rozprawiamy się z cellulitem i zbędną tkanką tłuszczową. Jeśli jesteś ciekaw, który zabieg jest najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie, umów się na bezpłatną konsultację w jednej z naszych placówek. Znajdujemy się w 9 lokalizacjach w całej Polsce.

Instytut Zdrowia i Urody Twój Styl to kompleksowe wsparcie dla każdego, a metamorfozy wyglądu to nasza specjalność. Nie zapomnij zerknąć na stronę z akcją Wielkie Odchudzanie!