Ogromna moc peptydów

DLACZEGO FRYZJER MOŻE BYĆ DOSKONAŁYM TRYCHOLOGIEM
24 stycznia 2022
Wszystko dla Twojego spojrzenia !
24 stycznia 2022

Ogromna moc peptydów

Jesień, to szczególny czas, kiedy każda z nas chce wyglądać wyjątkowo dobrze. Zadbany wygląd dodaje nam również pewności siebie i zapewnia dobre samopoczucie. A przecież warto – dla samej siebie – czuć się pięknie. Poznaj nasz sprawdzony sposób na piękny, młody i naturalny wygląd!

Peptydy! To one stały się teraz hitem w medycynie estetycznej – a czym właściwie są?

Peptydy to organiczne związki chemiczne powstające podczas biosyntezy białek, pobudzają organizm do produkcji kolagenu. Odpowiednio dobrane peptydy stosuje się w preparatach do mezoterapii, jednym z najlepszych jest Prostrolane Natural B – nowoczesny preparat do terapii skóry twarzy i szyi. Zawiera kwas hialuronowy oraz kompleks 5 cennych peptydów o wydłużonym uwalnianiu, dzięki czemu uzyskujemy długotrwały efekt odmłodzonej i odżywionej skóry.

evofil AQUASHINE to nowoczesna i innowacyjna gama preparatów do stymulującej mezoterapii skóry, wzbogaconych o unikatowy kompleks opatentowanych peptydów biomimetycznych tzw. aktywnych białek.

Kompleksowe działanie preparatów Aquashine z jednej strony wspomaga odnowę komórek, nawilżenie skóry oraz dostarcza komórkom składników budulcowych, a z drugiej redukuje oznaki starzenia takie jak zmarszczki mimiczne czy przebarwienia.

Aquashine BTX to produkt nowej generacji, zapewniający kompleksowe rozwiązania w terapii przeciwstarzeniowej. Główną zaletą produktu jest jego wielopoziomowe działanie. Kompleks peptydowy stabilizuje aktywność mięśni w skórze, rozluźnia włókna mięśni mimicznych, powodując wygładzenie zmarszczek. Zawarty w Aquashine BTX nieusieciowany kwas hialuronowy głęboko nawilża skórę i wspomaga zdolność peptydów do penetracji, przedłużając ich działanie.

W skład AQUASHINE BTX wchodzą

Nieusieciowany kwas hialuronowy, całkowicie biodegradowalny w stężeniu 1,5%

Kompleks 7 peptydów:

Dekapeptyd-29, Oligopeptyd-62 – rozluźnienie mięśni w skórze, działanie “botox-like”

Acetyl Dekapeptyd-3 – synteza kolagenu

Oligopeptyd-24, Oligopeptyd-72 – odbudowa i regeneracja

Oligopeptyd-34, Oligopeptyd-51 – rozjaśnienie i rozświetlenie.

Jak działa botulina peptydowa

Działanie Aquashine BTX polega na rozluźnieniu mięśni mimicznych bez blokowania przewodnictwa nerwowo-mięśniowego, a więc Aquashine BTX nie działa jak botoks, ale zmierza do podobnego efektu – wygładzenia skóry i rozluźnienia mięśni twarzy. Zastosowane w nim związki aminokwasowe hamują wydzielanie i transport acetylocholiny do zakończeń nerwowych, co redukuje skurcze mięśni mimicznych. Efekt wygładzenia jest zawsze bardzo naturalny.

Dodatkowo zawarte w preparacie peptydy odżywiają i regenerują skórę, lekko ją napinając i poprawiając jej kondycję. Aquashine BTX jest zabiegiem pomiędzy klasyczną mezoterapią a botoksem – w naturalny sposób wygładzającym zmarszczki i dodatkowo poprawiającym jakość skóry. Aquashine BTX działa delikatnie, stopniowo rozluźniając zmarszczki mimiczne.

W preparacie Prostrolane Natural-B obecnych jest 5 cennych peptydów biomimetycznych.

Poznaj ich główne funkcje:

Oligopeptyd 24: Zwiększa odnowę komórkową

Oligopeptyd 36: Chroni komórki przed starzeniem się

Oktapeptyd 11: Pozostawia skórę gładszą

Oligopeptyd 34: Stymuluje kolagen i elastynę

Oligopeptyd 92: Blokuje działanie metaloproteinazy (degraduje ona włókna kolagenowe)

Kuracja peptydowa ze spektakularnym efektem!

Nasi specjaliści opracowali specjalną procedurę terapii peptydowej, która zapewnia długotrwały i widoczny efekt odmłodzenia .

Jakich dokładnie efektów możesz się spodziewać?

AQUASHINE BTX wygładza zmarszczki, rewitalizuje skórę przywracając jej objętość i poprawiając jej jakość, czyniąc skórę gładką i sprężystą. Za sprawą zastosowania technologii powolnego uwalniania